fbpx
Росія концентрує свої війська на кордоні з Україною – The Washington Post

Росія концентрує свої війська на кордоні з Україною – The Washington Post

Азія ЗС Росії Російська агресія Росія Світ Сусіди Україна

Росія стягує свої війська до кордону з Україною, переміщення відбувається на тлі напруженості між Москвою та НАТО.

Про це інформує Мілітарний.

Поновлення скупчення російських військ біля кордону з Україною викликало занепокоєння серед деяких чиновників у США та Європі, пише американське видання The Washington Post.

Видання з посиланням на неназваних співрозмовників серед американських та європейських посадовців повідомило, що відбуваються нерегулярні переміщення техніки та особового складу російської армії на західному фланзі Росії.

Співрозмовники на умовах анонімності, повідомили журналістам, що рух військ у бік України спостерігається вже протягом кількох останніх тижнів.

Останніми днями в соціальних мережах почали з’являтися відео, на яких видно, як російські військові потяги та колони переміщують велику кількість військової техніки, включаючи танки та ракетні установки, на півдні та заході Росії.

Поновлення пересування російських військ у цьому районі відбувається в той час, коли Кремль обіймає більш жорстку позицію щодо України. Росія призупинила свою місію при НАТО в Брюсселі 18 жовтня після того, як альянс вигнав вісім членів російської місії через звинувачення в шпигунстві.

Агресія

У ЗМІ наголошують, що російські чиновники, в тому числі і Володимир Путін, в останні місяці посилили свою риторику, атакуючи західні зв’язки Києва і навіть ставлячи під сумнів суверенітет України.

Директор програми досліджень Росії в аналітичній групі CNA, Майкл Кофман наголосив, що нові переміщення російських військ здійснюються не в цілях військових навчань.

“Суть у тому, що це не навчання. І це не схоже на військові тренування”, – сказав Кофман.

Танки Т-72Б3 ЗС РФ з новим захистом. Серпень 2021

За словами Кофмана, супутникові знімки показують, що ймовірно елітний підрозділ збройних сил Росії – 1-а гвардійська танкова армія, переміщує особовий склад і техніку в бік України.

Він нагадав, що сили російської 41-ї загальновійськової армії, яка зазвичай базується в Новосибірську, не повернулися до Сибіру, після вересневих навчань «Захід-2021», а з’єдналися з іншими російськими силами біля кордону з Україною.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія ЗС Росії Російська агресія Росія Світ Сусіди Україна