fbpx
Росія модернізувала білоруські САУ 2С3М «Акація»

Росія модернізувала білоруські САУ 2С3М «Акація»

2С3 «Акація» Артилерія Білорусь Модернізація Росія Світ

Міністерство оборони Білорусі отримало партію модернізованих САУ 2С3М «Акація».

Про це інформує Мілітарний.

Росія завершила модернізацію самохідних гаубиць 2С3М «Акація», які знаходяться на озброєнні білоруської армії. Остання партія артилерійських установок вже відправлена ​​в Білорусь, повідомили у ЗМІ.

В ході капітального ремонту САУ модернізація торкнулася двигуна, корпусу машини, а також артилерійської частини та противідкотних пристроїв.

САУ 2С3М2 «Акація» – самохідна артилерійська установка калібру 152 мм. Базовий варіант САУ надійшов на озброєння радянської армії в 1971 році. В кінці 1970-х років САУ були модернізовані до рівня 2С3М.

«Акація» призначена для придушення і знищення живої сили, артилерійських та мінометних батарей, ракетних установок, танків, вогневих засобів, пунктів управління.

Корпус машини зварений зі сталевих броньових катаних листів та розділений на три відділення.

Всього, за різними оцінками, в складі білоруської армії є більше сотні 2С3М, які разом з 2С5 «Гіацинт-С» і 2С1 «Гвоздика» складають основу військової потужності артилерійських частин та підрозділів.

У червні в Білорусі представили 122-мм реактивну систему залпового вогню (РСЗВ) «Шквал».

РСЗВ розміщена на шасі Урал 432007, та оснащена системою супутникової навігації і орієнтування «Магеллан», метеокомплексом та автоматизованою системою наведення і управління блоком направляючих, що здатна вести самостійну бойову роботу по цілях з відомими координатами.

Бойова машина «Шквал» оснащена направляючими трубами білоруського виробництва, сучасним комплексом зв’язку і передачі даних.

Має автоматизовану систему наведення з отриманням цілевказування, що значно зменшує часовий інтервал знаходження РСЗВ на вогневій позиції і підвищує її живучість в умовах сучасного бою, стверджують розробники.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


2С3 «Акація» Артилерія Білорусь Модернізація Росія Світ