fbpx
Росія планує отримати першу партію танків «Армата» наступного року

Росія планує отримати першу партію танків «Армата» наступного року

Азія БМП Бронетехніка Закупівлі Росія Світ Сусіди Танк

Росія планує отримати першу партію танків Т-14 «Армата» наступного року.

Про це пише «Интерфакс».

Окрім дослідно-промислової партії танків, на цій же платформі надійдуть перші бойові машини піхоти Т-15 та броньовані ремонтно-евакуаційні машини Т-16.

Таку інформацію озвучив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.

У 2022 році планується поставка у війська дослідно-промислової партії танків Т-14, бойових машин піхоти Т-15 та броньованих ремонтно-евакуаційних машин Т-16, – сказав Шойгу.

Зараз бронетехніка на цій платформі проходить державні випробування.

Танк Т-14 на платформі «Армата». Фото: ЗМІ РФ

Перед заявою міністра оборони Росії про бажання отримати першу партію бронетехніки у 2022 році, початок поставок називався 2021 рік.

Цю інформацію озвучував керівник російської держкорпорації «Ростех» Сєргєй Чємєзов та керівник мінпромторга Дєніс Мантуров.

Також ще у серпні 2018 року заступник міністра оборони Росії Алєксєй Криворучко повідомив про плани серійних поставок до кінця 2021 року у кількості 132 одиниць танків Т-14 та бойових машин піхоти Т-15.

Танк Т-14 на платформі «Армата». Фото: ЗМІ РФ

Важливо розуміти, що серійні поставки мають на увазі продукцію серійного виготовлення, а анонсована Шойгу дослідно-промислова партія передбачає подальше випробування бронетехніки у військах на рівні не одиничних зразків, а в складі підрозділів.

Діючий віце-прем’єр Юрій Борісов, коли ще перебував на посаді заступника міністра оборони Росії повідомляв про контракт на військові випробування двох батальйонів танків Т-14 та одного батальйонного комплекту БМП Т-15.

Т-15 (червень 2020). Фото: ЗМІ РФ

Розробкою важкої гусеничної платформи «Армата» займався російський концерн «Уралвагонзавод». Зараз на базі платформи розроблені танк Т-14, бойова машина піхоти Т-15 та броньована ремонтно-евакуаційна машина Т-16.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія БМП Бронетехніка Закупівлі Росія Світ Сусіди Танк