fbpx
Підписано угоду на будівництво вертолітоносців для Росії

Підписано угоду на будівництво вертолітоносців для Росії

ВМФ Росії Десантні катери та кораблі Крим Росія Світ Суднобудівний завод «Затока» (м. Керч) Суднобудування Флот Чорне море Чорноморський флот

Між російським Міноборони та підприємством в окупованому Криму «Залив» підписано угоду, яка передбачає будівництво двох універсальних десантних кораблів (УДК) для ВМФ РФ.

Про це повідомляє російське видання ТАСС.

Сума угоди, за словами джерела, становить приблизно 100 мільярдів рублів. Закласти кораблі повинні протягом найближчих тижнів.

Офіційним підтвердженням цієї інформації агентство не має, однак, як повідомила ТАСС пресслужба підприємства «Залив», завод технічно готовий почати будівництво вертолітоносців для російського флоту.

У 2019 році Український Мілітарний Портал повідомляв, що Росія розглядає можливість побудови перших двох вертолітоносців для російського флоту на суднобудівному заводі «Залив».

Йдеться про контракт на будівництво для ВМФ Росії двох універсальних десантних кораблів проєкту 23900 розробки АТ «Зеленодольське проєктно-конструкторське бюро», що входить до складу АТ «Суднобудівна корпорація «Ак Барс».

Можливий вигляд універсального десантного корабля проєкту 23900

Водотоннажність корабля має становити 25 тисяч тонн при довжині приблизно 220 метрів.

На кожному з кораблів можна буде розмістити понад 20 вертольотів. Відомо також, що УДК зможе перевозити до 900 морських піхотинців.

Раніше РФ хотіла закупити УДК типу Mistral у Франції: два таких корабля планували побудувати на її території, а ще два – в Росії, але на країну наклали санкції й Франція відмовилася від угоди.

Вертольотоносець Mistral (L9013)


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМФ Росії Десантні катери та кораблі Крим Росія Світ Суднобудівний завод «Затока» (м. Керч) Суднобудування Флот Чорне море Чорноморський флот