fbpx
Росія почала державні випробування БМП і БТР на платформі «Бумеранг»

Росія почала державні випробування БМП і БТР на платформі «Бумеранг»

Азія Бронетехніка БТР ОПК Росія Світ Сусіди

У Росії стартували державні випробування бронетранспортера і БМП на основі колісної платформи «Бумеранг».

Про це інформує Мілітарний.

Найближчим часом дослідно-промислову партію бронетранспортера (БТР) К-16 і колісної бойової машини піхоти (БМП) К-17 на платформі «Бумеранг» поставлять збройним силам Росії, повідомляє ТАСС.

«Бумеранг» це перспективна колісна платформа середньої вагової категорії. Розробник – ООО «Военно-промышленная компания». Машину вперше представили у 2013 році. Відкриту презентацію провели на репетиції параду в 2015-му.

Раніше повідомлялося, що перші машини військові отримають в 2019 році, проте ці терміни дотримані не були.

Бойова машина має масу приблизно 28 тонн. Екіпаж – три людини, також всередині можуть розміститися вісім осіб десанту. Двигун розташований в передній частині машини.

БМП на основі «Бумерангу» має дистанційно-керований універсальний бойовий модуль «Бумеранг-БМ». Основа його озброєння складається з 30-міліметрової автоматичної гармати 2А42.

Окрім того, присутні 7,62-міліметровий кулемет ПКТМ і дві здвоєних пускових установки протитанкового ракетного комплексу «Корнет»

Зокрема шасі «Бумеранг» можуть задіяти як платформу для створення комплексів зв’язку і розвідки. Цьому сприяє великий внутрішній об’єм, що дозволяє розмістити необхідне обладнання.

Нагадуємо, що минулого року, перспективний бронетранспортер Росії на платформі «Бумеранг» задимівся й вийшов з ладу одразу після параду. Інцидент стався після параду 24 червня у Москві.

Коли бронетехніка поверталася з параду, один з бронетранспортерів К-17 ВПК-7829 «Бумеранг» задимився, проїхав близько 100 метрів і зупинився. На допомогу приїхала машина ремонту РЭМ-КЛ.

«Бумеранг» далі не поїхав своїм ходом, машину взяли на буксир, імовірно, виникли проблеми з двигуном.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Бронетехніка БТР ОПК Росія Світ Сусіди