fbpx
Росія поставила ЦАР бронетехніку

Росія поставила ЦАР бронетехніку

Африка БРДМ-2 Бронетехніка Росія Світ ЦАР

Росія поставила Центральноафриканській Республіці (ЦАР) 10 броньованих розвідувально-дозорних машин БРДМ-2.

Про це повідомляють ЗМІ Росії.

Повідомляється, що ще 10 додаткових бронемашин будуть поставлені 21 жовтня.

У церемонії прийому вантажу з боку ЦАР взяли участь президент, міністр оборони, міністр внутрішніх справ, начальник Генштабу і командувачі Збройних сил країни, з російської сторони – посол Росії.

«Стратегічна мета Росії в ЦАР – встановлення повного контролю центрального уряду над всією територією країни та зміцнення збройних сил», – цитують ЗМІ Росії російського посла.

БРДМ-2 з Росії для Центральноафриканської Республіки. Жовтень 2020. Фото: ЗМІ РФ/ЦАР

Після церемонії колона БРДМ-2 попрямувала на полігон, де будуть навчатися механіки-водії.

«У нас відбулася розмова з президентом ЦАР, який просив висловити глибоку вдячність президенту Росії Володимиру Путіну, міністру оборони Сергію Шойгу і міністру закордонних справ Сергію Лаврову, які за підсумками переговорів в Москві прискорили поставку військової техніки», – зазначив дипломат РФ Володимир Титоренко.

У 2019 році Росія поставила африканській країні дві партії російської зброї. Як повідомляв посол РФ в африканській країні, тоді владі країни були передані автомати, кулемети, гранатомети, пістолети та снайперські гвинтівки.

БРДМ-2

БРДМ-2 – броньована розвідувально-дозорна машина, є подальшим розвитком БРДМ-1.

Головна особливість машини – дуже висока прохідність. Крім основного повнопривідного шасі з регульованим тиском у шинах, в середній частині корпусу є спеціальні додаткові висувні колеса, які дозволяють, зокрема, долати значні рови, траншеї. Нині в тій або іншій мірі використовується в розвідувальних підрозділах більш ніж 50 країн.

БРДМ-2 має компоновку з розташуванням відділення управління в лобовій, бойового відділення – у середній, а моторного відділення – у кормовій частині машини. Екіпаж БРДМ складається з чотирьох осіб: командира і механіка-водія, що знаходяться у відділенні управління праворуч і ліворуч відповідно, стрілка, що знаходиться у вежі, і спостерігача, що займає місце по лівому або правому борту в бойовому відділенні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Африка БРДМ-2 Бронетехніка Росія Світ ЦАР