fbpx
Росія посилює своїх союзників на кордоні з Афганістаном

Росія посилює своїх союзників на кордоні з Афганістаном

Азія БРДМ-2 Бронетехніка Росія Світ Таджикистан

Міноборони Росії передало збройним силам Таджикистану на тлі нестабільної ситуації на кордоні з Афганістаном 12 модернізованих БРДМ-2М.

Про це інформує Мілітарний.

Урочиста церемонія передачі 12 модернізованих броньованих розвідувально-дозорних машин БРДМ-2М пройшла в Душанбе, повідомило Міноборони Росії.

Від російської сторони в заході взяв участь заступник командувача військами Центрального військового округу (ЦВО) Євген Ціндяйкін, від таджицької – заступник міністра оборони республіки Хісрав Бобозода.

БРДМ-2М передані з комплектами запасних частин до них, стрілецькою зброєю, засобами ближнього бою та майном радіаційного, хімічного і біологічного захисту.

Безоплатна передача продукції військового призначення здійснюється в рамках виконання програми модернізації національних збройних сил Таджикистану.

Окрім того Росія почала посилювати свою військову присутність у даному регуоні.

Зокрема, російська 201-ша військова база у Таджикистані до кінця року отримає партію з 30 танків Т-72Б3М. Нові машини прийдуть на заміну танків попередніх модифікацій.

Фото: Захист танка Т-72Б3М 2016 року модифікації

У пресслужбі Центрального військового округу уточнили, що в танках Т-72Б3М підвищений бронезахист екіпажу і силової установки шляхом використання засобів активного та пасивного захисту.

Також повідомили, що партія 12,7 мм великокаліберних кулеметів «Утес» надійшла на озброєння російської військової бази в Таджикистані «для посилення її бойових можливостей».

У серпні Росія посилила свою військову базу в Таджикистані протитанковими ракетними комплексами (ПТРК) «Корнет».

Дислокована в Таджикистані 201-я військова база – найбільший військовий об’єкт Росії за її межами. Розташовується в Душанбе і Бохтарі. До її складу входять мотострілецькі, танкові, артилерійські, розвідувальні підрозділи, підрозділи протиповітряної оборони, зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія БРДМ-2 Бронетехніка Росія Світ Таджикистан