fbpx
Росія продовжує розвідку українського узбережжя на Азові

Росія продовжує розвідку українського узбережжя на Азові

10 МАБр Азовське море Берегова охорона Росії Війна на Донбасі Мі-14 Російська агресія Флот

Під час планової роботи з висвітлення підводної та надводної обстановки вертольотом Морської авіаційної бригади на дистанції близько 10 морських миль виявлено корабель берегової охорони ФСБ Росії “Усть-Лабинск” з бортовим номером 393, що здійснював розвідку українського узбережжя на Азовському морі.

Про це повідомляє прес-служба ООС.

Після кількох обльотів над акваторією якірної стоянки, морські авіатори примусили екіпаж російського корабля відійти від українського берега на відповідну відстань.

Операція проводилась у взаємодії підрозділів Військово-Морських Сил із артилерійськими та піхотними підрозділами, що тримають оборону на узбережжі.

– У підрозділах нашого з’єднання приділяється значна увага обороні Азовського узбережжя щодо недопущення висадки ворожого морського десанту. Всіма силами і засобами необхідними для запобігання вторгнення з моря здійснюється щоденне спостереження за береговою смугою та її патрулювання, – зазначив представник командування гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Мі-14 Морської авіаційної бригади ВМС ЗС України з бортовим номером 35

Прикордонний сторожовий корабель “Усть-Лабинск” (393) вже не вперше помічається поблизу нашого узбережжя, він також здійснює моніторинг діяльності українських надводних сил на Азовському морі.

Для прикладу в ході комплексних навчань морської, авіаційної та артилерійської компонентів у лютому 2019 року, що забезпечують контроль за акваторією в районі проведення Операції об’єднаних сил, ПСКР “Усть-Лабинск” (393) та ПСКР-921 “Кизляр” (177) знаходилися  поблизу району проведення навчань.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


10 МАБр Азовське море Берегова охорона Росії Війна на Донбасі Мі-14 Російська агресія Флот