fbpx
Росія провела випробування нової протиракети

Росія провела випробування нової протиракети

ЗС Росії Казахстан ПКС Росії ППО та ПРО Ракетобудування Росія Сусіди

Росія провела випробування нової ракети системи протиракетної оборони, що пройшли на полігоні Сари-Шаган в Казахстані.

Про це повідомляє Міністерство оборони Російської Федерації.

Військове відомство не розкриває подробиць проведених випробувань, але з великою ймовірністю можна стверджувати, що була випробувана нова протиракета ПРС-1М (53Т6М) нового виробництва.

ПРС-1М (53Т6М) являє собою протиракету ближнього ешелону нової системи протиракетної оборони Москви та Центрального промислового району А-235.

На відео військового відомства Росії показано висування колони військових автомобілів на полігон, завантаження протиракети в шахту, а також сам запуск.

Повідомляється, що випущена ракета успішно вразила умовну ціль.

За словами командира з’єднання протиракетної оборони Повітряно-космічних сил Росії генерал-майора Сергія Грабчук, після серії випробувань нова протиракета достовірно підтвердила закладені характеристики.

Про попередні випробування ракети системи протиракетної оборони з території полігону Сари-Шаган повідомлялося на початку липня 2019 го.

Також, кадри з випробувань засекреченої протиракети Міноборони РФ виклало у 2018 році. Крім того, про випробування нової протиракети повідомлялося й у 2016 році.

За даними ЗМІ, в обох випадках тести провели в рамках створення нового комплексу А-235 «Нудоль». Останній, за наявними даними, буде являти собою «класичний варіант системи протиракетної оборони».

Пуск нової протиракети РФ. Жовтень 2020. Фото: МО РФ

Точних відомостей щодо характеристик А-235 поки немає. Ймовірно, в ньому закладені можливості ефективного неядерного перехоплення, мобільності та здатності здійснювати перехоплення цілей на низькій навколоземній орбіті.

Комплекс створюють на основі технічних рішень, відпрацьованих на системі протиракетної оборони А-135, або «Амур». Її розробили в радянські роки: система покликана перехоплювати обмежений ядерний удар по Москві та центральному промисловому району.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗС Росії Казахстан ПКС Росії ППО та ПРО Ракетобудування Росія Сусіди