fbpx
Росія розширює можливості судоремонтного комплексу в Сирії

Росія розширює можливості судоремонтного комплексу в Сирії

Близький Схід ВМФ Росії Росія Світ Середземне море Сирія Судноремонт Чорноморський флот

Судноремонтний комплекс в Тартусі у 2022 році отримає нові можливості

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на російські джерела.

Повідомляється, що облаштований в Тартусі в пункті матеріально-технічного забезпечення (ПМТЗ) ВМФ Росії судноремонтний комплекс в 2022 році отримає нові можливості по ремонту кораблів і підводних човнів після того , як туди буде доставлений плавучий док.

“Зараз в майстернях здійснюється тільки сервісне обслуговування кораблів у далекій морській зоні силами виїзних бригад одного із судноремонтних заводів. В 2022 році в Тартус буде доставлений із Росії плавучий док, після чого можливості цього комплексу значно розширяться і він зможе ремонтувати кораблі і підводні човни “, – зазначається у повідомленні.

Також, стверджується, що до теперішнього часу підводні човни Чорноморського флоту після періодичних бойових служб в складі Постійного оперативного з’єднання ВМФ РФ в Середземному морі змушені проходити ремонт на судноремонтних підприємствах на північному заході Росії.

Необхідний ремонт кораблів Середземноморської ескадри забезпечували плавучі майстерні Чорноморського і Балтійського флотів, що несли чергування в Тартусі за принципом ротації, які штатно до складу ПМТЗ не входили.

Нагадуємо, що нещодавно стало відомо, про те, що Судан призупинив будівництво на своїй території російської військово-морської бази.

Влада Судану оголосила про припинення дії угоди з Росією по створенню морської бази на території країни.

Також за даними ЗМІ, стало відомо, що Хартум також заявив про заблокування будь-якого нового розміщення російських військових кораблів на своїй території. Базу в африканській країні, передбачалося використовувати для проведення ремонту, поповнення запасів і відпочинку членів екіпажу військових кораблів Росії.

Фотообкладинка до новини. Фото: ВМФ РФ

Про те, що Росія і Судан уклали угоду про створення на території африканського континенту, бази матеріально-технічного забезпечення ВМФ РФ, ми повідомляли у грудні 2020 року.

За угодою, Судан передавав Росії в безоплатне користування на весь термін територію і нерухоме майно, що включають в себе берегову зону та водну акваторію з зоною причального фонду (зону стоянки плавзасобів).

Згідно з цим документом, Росія могла розміщувати в Судані до чотирьох військових кораблів, включаючи кораблі з ядерною енергетичною установкою. Додатково Росія також мала можливість ввозити та вивозити з пункту ВМФ будь-яке озброєння, боєприпаси, обладнання, матеріали та інше майно, необхідні для функціонування бази.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Близький Схід ВМФ Росії Росія Світ Середземне море Сирія Судноремонт Чорноморський флот