fbpx
Росія тренує 30-40 тисяч військ під приводом ротно-тактичних навчань

Росія тренує 30-40 тисяч військ під приводом ротно-тактичних навчань

Азія навчання Російська агресія Росія Світ Сусіди

Росія тренує 30-40 тисяч військ під приводом ротно-тактичних навчань, керування яких здійснюється в єдиній системі управління.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Аналітик Національного інституту стратегічних досліджень Микола Бєлєсков.

Таким чином Росія обходить Віденський документ ОБСЄ 2011 року, за яким на будь які маневри з використанням понад 12 тисяч осіб мають бути присутні міжнародні спостерігачі.

Всі ротно-тактичні навчання проходять за одним задумом та в одному інформаційному полі вздовж кордону з Україною.

Одночасно у системі тренуються у трьох загальновійськових з’єднаннях – Чорноморського флоту, берегових силах Каспійської флотилії та прикордонному з Україною Південному військовому окрузі.

Розгортання засобів зв'язку зв'язківцями Південного округу Росії

Організовують взаємодію зв’язківці Південного військового округу, що на польовому виході відпрацювали управління військами у системі автоматизованих комплексів.

Особовий склад з’єднань та військових частин вперше відпрацював керування військами використовуючи автоматизовані одиниці АПЕ-5 виробництва «НПО РусБИТех».

Окрім самої Росії, створене інформаційне поле об’єднало територію місць дислокації російських військ у Вірменії, а також окупованих територіях Грузії (Абхазія та Південна Осетія), та українського Криму.

Робочий простір автоматизованої одиниці АПЕ-5

Створений радіозв’язок об’єднає пункти управління більше 50 з’єднань та військових частин Південного військового округу, виконуючих завдання контрольної перевірки на зимовий період навчання одночасно в усіх регіонах півдня Росії, – цитує аналітик офіційний прессреліз російського оборонного відомства.

Нагадаємо, що зараз масштаби концентрації військ та техніки ЗС РФ на кордонах з Україною є найбільшими після 2014-го року.

Для неможливості ідентифікувати військові частини, що перекидаються до нашого кордону, військові Росії замальовують тактичні знаки на своїй військовій техніці.

Російські БМП без бортових номерів та тактичних знаків

Головне управління Міністерства оборони України, вже оприлюднило інформацію, що Російська Федерація завершує підготовку комплексу заходів, який має на меті спонукання нашої держави на військову відповідь на ворожі дії окупантів на лінії зіткнення сторін на сході України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія навчання Російська агресія Росія Світ Сусіди