fbpx
Росія відправила у Білорусь рекордну кількість військових ешелонів

Росія відправила у Білорусь рекордну кількість військових ешелонів

Білорусь ЗС Росії Росія Сусіди

У рамках спільних навчань «Союзная решимость 2022» Росія відправила до Білорусі рекордну кількість військових ешелонів.

Про це інформує Мілітарний.

Під час підготовки до спільних білорусько-російських навчань, вперше відбувається таке масштабне перекидання сил на великі відстані, пише інформаційний портал Хартыя’97.

З посиланням на дані залізничників Білорусі стверджується, що у проміжку з 16.01.2022 по 21.01.2022 на територію Республіки Білорусь, у рамках проведення спільних стратегічних навчань «Союзная решимость 2022» за 7 діб уже прибуло понад 33 військових ешелонів з військовою технікою і військовослужбовцями.

Ешелони продовжують прибувати.

За розробленим графіком руху військових ешелонів, загальна кількість потягів яка прибуде до Білорусі – 200 військових ешелонів – “цифра колосальна, адже такої кількості ніколи не було”, – зазначають залізничники.

Середня кількість вагонів у військових ешелонах дорівнює 50.

У складі військових ешелонів задіяні такі одиниці рухомого складу: пасажирські вагони, криті вагони (включаючи з позначкою ВМ – вибухові матеріали 1 клас небезпеки та криті вагони переобладнані під перевезення людей), платформи для перевезення військової техніки та вагони прикриття.

Про початок прибутя підрозділи російських збройних сил до Білорусі для навчань з відбиття так званої «зовнішньої агресії» ми писали раніше.

Збройні сили Росії прибули до Білорусі. 18.01.2022. Фото: Міноборони Білорусі

На територію країни з Росії буде перебазовано також 12 винищувачів Су-35, два дивізіони систем ППО С-400 та дивізіон зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцирь-С».

«Маневри проводяться на тлі загострення військово-політичної обстановки у світі, зростання напруженості в Європі, що триває, у тому числі біля західного і південного кордонів Республіки Білорусь» – розповідають в оборонному відомстві Росії.

Російські війська залишатимуться у Білорусі щонайменше до березня. Офіційно навчання будуть проходити у два етапи. Перший триватиме до 9 лютого, другий – з 10 до 20 лютого.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Білорусь ЗС Росії Росія Сусіди