fbpx
Росія використовує БПЛА у Казахстані

Росія використовує БПЛА у Казахстані

Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ЗС Росії Казахстан ОДКБ Росія Світ

Російські військові, що входять до сил Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) у Казахстані використовують безпілотники «Орлан-10».

Про це інформує Мілітарний.

Військові Росії для спостереження за околицями міжнародного аеропорту «Алмати», що у Казахстані, та контролю за обстановкою, використовують безпілотники «Орлан-10», повідомили у ЗМІ.

У район аеропорту, де перебувають росіяни, прибули два розрахунки дронів. Командир одного з розрахунків «Орлан-10» повідомив, що за допомогою цього комплексу здійснюється коригування дії військових сил Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), які перебувають у Казахстані.

«Щоб виконати пуск, потрібно узгодити повітряний простір з органами безпеки повітряного руху, з силами протиповітряної оборони, з охороною аеродрому, з охороною інших підрозділів, а також потрібно мати взаємодію із силами сусідніх держав, які також у цьому районі», – пояснив військовослужбовець.

За словами військового, безпілотники перебувають у постійній готовності. За рахунок налагодженої взаємодії на всі погодження та вихід на позицію йде не більше 15 хвилин.

У міноборони Росії повідомили, що військовослужбовці цілодобово несуть службу на постах та наглядових вежах аеропорту «Алмати», здійснюють патрулювання території та периметра на бронетехніці у складі груп.

Казахстан

Нагадуємо, що перший літак з військовими Росії прибув до Казахстану, 6 січня, та розпочав виконання поставлених завдань.

Повітрянодесантні війська Росії прямують до Казахстану. 06.01.2022. Кадр з відео Міноборони РФ

Росія призначила командувати російськими військовими та іншими силами ОДКБ у Казахстані генерала, який керував бойовиками у війні проти України.

Окрім того, збройні сили Росії відправили з військами у рамках місії ОДКБ у Казахстані свої сучасні системи радіоелектронної боротьби (РЕБ). Було перекинуто комплекси «Инфауна», «Леер-3», мобільні телекомунікаційні комплекси та інше.

РЕБ РБ-341В «Леер-3» військових Росії під час перекидання до Казахстану. Січень 2022. Фото: ЗМІ РФ

Раніше в Казахстан для (за версією ОДКБ) «нормалізації обстановки» були направлені Колективні миротворчі сили. До їхнього складу увійшли підрозділи збройних сил Росії, Білорусі, Вірменії, Таджикистану та Киргизької Республіки.

Сили ОДКБ на навчаннях у 2021 році. Фото: odkb-csto.org

Від РФ до складу Колективних миротворчих сил ОДКБ увійшли підрозділи та військові частини Повітряно-десантних військ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ЗС Росії Казахстан ОДКБ Росія Світ