fbpx
Росія використовує донорів для підтримки парку гелікоптерів Ка-52 у льотному стані

Росія використовує донорів для підтримки парку гелікоптерів Ка-52 у льотному стані

Авіація Війна з Росією Гелікоптери Європа Ка-52 ПКС Росії Росія Світ

У Росії стає дедалі більше випадків використання донорів для підтримки авіаційного парку, у тому числі ударних гелікоптерів Ка-52.

Відповідні фотопідтвердження з’явились у мережі.

Так, на одному з опублікованих фото ударного гелікоптера Ка-52, можна помітити використання деяких елементів від інших бортів.

Наявність камуфльованого елемента руля напрямку свідчить, що він був використаний з донора. Це також підтверджує індивідуальний код деталі.

При детальному огляді деяких з гелікоптерів Ка-52, можна помітити використання елементів з різними індивідуальними кодами.

Через високу інтенсивність використання гелікоптерів цього типу, РФ намагається усіма способами підтримувати їх у льотному та боєготовому стані.

Високий відсоток використання елементів від донорів свідчить про нездатність авіапромисловості Росії, здійснювати своєчасний ремонт машин.

Додатково, через великі втрати гелікоптерів Ка-52, інтенсивність використання на один борт збільшилась, як і експлуатаційні навантаження, через відсутність заміни.

Серед елементів, які були замінені на наявних фото можна помітити ліхтар кабіни, рулі напрямку та вертикальні стабілізатори.

Як повідомляв “Мілітарний” раніше, російська авіація різко скоротила застосування керованих авіабомб (КАБ) на півдні, після знищення українською ППО ворожих Су-34.

Різке зменшення використання російської авіації для ударів по Україні на півдні, сталося після того, як у п’ятницю 22 грудня, українські військові заявили, що протиповітряна оборона знищила одразу три російських винищувачів-бомбардувальників Су-34.

За словами речника Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, росіяни “геть знахабніли” і хотіли підлетіти ближче, щоб завдати удару керованими авіаційними бомбами на більшу глибину оборону українських військ.

Авіація Війна з Росією Гелікоптери Європа Ка-52 ПКС Росії Росія Світ