fbpx
Росія заперечує, що Вірменія стріляла з Іскандерів-Е у війні з Азербайджаном

Росія заперечує, що Вірменія стріляла з Іскандерів-Е у війні з Азербайджаном

Балістичні ракети Вірменія Іскандер Кавказ ОДКБ ОТРК Росія Світ

Вірменія не застосовувала в конфлікті в Нагірному Карабасі оперативно-тактичні комплекси “Іскандер”. А заяви прем’єр-міністра Нікола Пашиняна про їх неефективність викликають подив, повідомили в Міноборони РФ в четвер.

Про це доповідає Мілітарний з посиланням на Інтерфакс.

“Міноборони Росії з подивом і здивуванням ознайомилося із заявою прем’єр-міністра Республіки Вірменія Нікола Пашиняна про те, що використовувані в Нагірному Карабасі збройними силами Вірменії ракети комплексів “Іскандер” “не вибухнули або вибухнули лише на 10% “, – йдеться в заяві Міноборони РФ.

“За наявними у нас даними, підтвердженими, в тому числі, системою об’єктивного контролю, жоден з ракетних комплексів даного типу в ході конфлікту в Нагірному Карабасі не застосовувався. Весь боєзапас ракет знаходиться на складах збройних сил Республіки Вірменія”, – повідомили в Міноборони РФ.

“Судячи з усього, прем’єр-міністра Республіки Вірменії, пана Нікола Пашиняна ввели в оману, внаслідок чого він використовував неточну інформацію”, – йдеться в заяві.

“Оперативно-тактичний ракетний комплекс 9К720-Е (” Іскандер-Е “) випробовувався і багаторазово успішно застосовувався в бойових умовах в Сирійській Арабській Республіці проти міжнародних терористичних угруповань. Це дає нам всі підстави стверджувати, що вироблений в Росії ракетний комплекс 9К720-Е” Іскандер-Е “є найкращим в світі в своєму класі. Це визнається всіма”, – заявили в Міноборони РФ.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про низьку ефективність російського оперативно-тактичного ракетного комплексу “Іскандер”. Пашинян підтвердив факт застосування ОТРК “Іскандер” у війні за Нагірний Карабах.

Такі заяви спричинили політичну кризу і конфлікт між армією та урядом.

Генеральний штаб Збройних сил Вірменії закликав уряд піти у відставку. Приводом для такого кроку стало звільнення заступника начальника Генштабу Тирана Хачатряна. Хачатряна звільнили за те, що той поставив під сумнів оцінку Пашиняном ефективності російських ОТРК “Іскандер”. Нагадаємо вірменський прем’єр-міністр назвав їх “зброєю 80-их” і заявив, що вони вибухали “на 10%” в ході їх застосування у війні за Нагірний Карабах. Хачатрян сказав, що це “неможливо”.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Балістичні ракети Вірменія Іскандер Кавказ ОДКБ ОТРК Росія Світ