fbpx
Росія здійснює спроби зірвати контракт по Ан-178 для Перу

Росія здійснює спроби зірвати контракт по Ан-178 для Перу

«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-148/158/178 ОПК Перу Пропаганда Україна

Росія здійснює спроби зірвати контракт на поставку ДП «Антонов» літака Ан-178 для міністерства внутрішніх справ Перу.

Про це повідомляє видання «Крылья».

Російські ЗМІ з посиланням на «журналіста» Рікардо Зедано написали про нібито призупинку виконання контракту. За його словами причиною такого рішення є відсутність у Ан-178 міжнародного сертифікату.

Також він пов’язує з цим звільнення українського дипломата Ігоря Тумасова з посади посла в Республіці Перу та директора Державного концерну «Укроборонпром» Айвараса Абромавичуса.

Серед інших причин названо і корупційне розслідування проти генерала Альфредо Вільдосо Рохаса, котрий на момент підписання угоди був керівником поліцейської авіації Перу.

Все це підводилось «журналістом» до того, що Росія оновила версію важкого літака Іл-76 та середнього літака Іл-112, які є альтернативою для українського Ан-178.

Ан-178 з серійним номером 006

У виданні «Крылья» звернули увагу, що це не вперше коли російські ЗМІ використовують інформацію від Рікардо Зедано, який нібито є «журналістом» видання TeleSUR з Венесуели. Хоча сам Рікардо Зедано не працює у цьому виданні. На сайті видання в розділі «Я репортер» опубліковано лише два його записи. Сам же розділ на цьому сайті є суб’єктивною думкою авторів, тобто це розділ блогів і не має відношення до редакторської політики TeleSUR. У той же час останній його матеріал оприлюднений на сайті «Федерація періодичних видань Перу».

Сам же літак Ан-178 для Перу продовжують будувати на ДП «Антонов». Наприкінці серпня завершили складання планеру багатоцільового транспортного літака.

На держпідприємстві тоді наголошували, що роботи відбуваються з випередженням графіку.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-148/158/178 ОПК Перу Пропаганда Україна