fbpx
Росія зупинила розробку ракети для польоту на Місяць

Росія зупинила розробку ракети для польоту на Місяць

Космос Ракетобудування Росія Світ Сусіди Технології

У Росії зупинили роботи над надважкою ракетою для польоту на Місяць.

Про це інформує Мілітарний.

Роскосмос більше не веде технічне проектування надважкої ракети «Енисей» для польотів на Місяць, повідомив генеральний директор самарського РКЦ «Прогресс» Дмитрий Баранов, повіломляють російські ЗМІ. Передбачалося, що воно завершиться в жовтні 2021 року.

Роботи над ракетою припинили на стадії технічного проектування. В рамках цієї програми розроблялися ключові елементи і технології створення космічного ракетного комплексу надважкого класу.

Однак Баранов припускає, що роботи можуть відновити у разі відповідного рішення Роскосмоса, з яким «Прогресс» веде «роботу по уточненню програми створення космічного ракетного комплексу ракети-носія надважкого класу».

У грудні минулого року повідомлялося, що проект надважкої ракети «Енисей» переглянуть, так як планувалося використовувати в якості палива не кисень і гас, а метан.

В 2021 році у російські фахівці рекомендували відкласти створення ракети. Було заявлено, що технічне проектування призупинили для корекції зовнішнього вигляду ракети.

На даний час розглядають можливість створення метанового космічного носія надважкого класу. Шість бічних блоків, якого розмістять навколо центрального.

Всі вони будуть оснащені двигуном РД-182 та верхнім ступенем на базі метанового двигуна РД-0169.

Окрім того, у Росії готуються до розгортання першого полку гіперзвукових ракет комплексу «Авангард».

Російські ракетні війська стратегічного призначення (РВСП) готуються прийняти на бойове чергування міжконтинентальні балістичні ракети (МБР) керованим гіперзвуковим бойовим блоком «Авангард».

У 13-й ракетній дивізії тривають роботи щодо переозброєння на нові ракетні комплекси. Гіперзвуковий блок (глайдер) запускається до цілі за допомогою міжконтинентальної балістичної ракети УР-100Н УТТХ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Космос Ракетобудування Росія Світ Сусіди Технології