fbpx
Оновлюється: Обмін полоненими

Оновлюється: Обмін полоненими

Військовополонені Керченська криза Російська агресія Росія

Сьогодні Крим Реалії, з посиланням на інформацію від новообраного Генерального прокурора та родичів українських полонених, повідомили про їх звільнення:

Мова йде про всіх 24 військовополонених українських моряків, Олега Сенцова, Володимира Балуха, Павла Гриба, Миколу Карпюка. Прізвищ росіян, яких передала Україна, не називають.

Оновлення 14:05

Речниця СБУ Олена Гітлянська у Facebook повідомила, що переговорний процес щодо обміну все ще триває та коли між сторонами буде визначений час буде повідомлено суспільству.

Оновлення 10:55

Адвокат полонених військових моряків Микола Полозов щодо ситуації з обміном полонених:

“адвокати команди військовополонених українських моряків не дають ніяких коментарів по даним обставинам.
В першу чергу в інтересах своїх підзахисних”

Оновлення 10:45

Радіо свобода з посиланням на власні джерела повідомляє про відкладення обміну до наступного тижня:

Відповідну інформацію вночі повідомив новий генеральний прокурор Руслан Рябошапка з посиланням на співробітницю Верховної Ради Анну Ісламову.

Зранку 30 серпня видання «Крим.Реалії» з посиланням на рідних військових моряків повідомило, що звільнені українці вже в Україні.

За словами рідних, їм повідомили, що звільнені українські військові вже на шляху до Києва. Їм не повідомили більш точної інформації.

За повідомленням «Крим.Реалії», в аеропорту «Київ» (Жуляни) збираються журналісти. Інформації про те, коли прибуде літак та чи буде зустріч, немає.

21 серпня російське агентство Интерфакс повідомило, що Росія може видати незаконно засуджених Володимира Балуха, Павла Гриба, Миколу Карпюка, Станіслава Клиха й Олександра Кольченка
Росія може видати Україні політвʼязнів Балуха, Кольченка, Гриба, Карпюка і Клиха.

Проте адвокати українських політв’язнів цю інформацію не підтвердили. 28 серпня адвокат увʼязнених в Україні росіян Валентин Рибін повідомив про відтермінування обміну на невизначений час.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Військовополонені Керченська криза Російська агресія Росія