fbpx
Росіяни показали “штурмові” Т-62М та Т-62МВ з відвалами, тралами та РЕБ

Росіяни показали “штурмові” Т-62М та Т-62МВ з відвалами, тралами та РЕБ

Бронетехніка Війна з Росією Росія Т-62 Україна

Росіяни показали танки Т-62М та Т-62МВ зразка 2022 року, які обладнані “мангалами”, бульдозерними відвалами, мінними тралами та засобами радіоелектронної боротьби.

Відповідне відео оприлюднив дослідник бронетехніки Андрій Тарасенко у своєму Telegram-каналі.

Очевидно, що попри заяви росіян про використання Т-62 як ерзац-САУ, ці бойові машини обладнані для проведення наступальних дій.

На одній з бойових машин розміщена станція радіоелектронного придушення РП-377, що прямо вказує на те, що танк діє аж ніяк не в тилу.

Пізніше Тарасенко оприлюднив фотографії розбитої колони російської бронетехніки, серед якої видно один з продемонстрованих раніше Т-62.

Варто зазначити, що дійсно все частіше застарілі радянські танки часів Холодної війни можна помітити під час спроб наступу російських військ.

Нещодавно “Мілітарний” повідомляв, що бійці 3-ї бригади оперативного призначення “Спартан” Національної гвардії знищили російський Т-55, який був обладнаний “мангалами” на башті та МТВ.

Росіяни почали використовувати Т-62 фактично з початку повномасштабної російсько-української війни, про це повідомлялося у травні 2022 року.

Пізніше, у червні того ж року, російські Т-62 почали обладнувати протикумулятивними решітками та “мангалами” проти безпілотників, що вже сигналізувало про використання танків за прямим призначенням, а не як ерзац-САУ.

Модернізація Т-62

Зараз у Росії планують модернізувати приблизно 800 танків застарілих радянських танків Т-62М/МВ.

Модернізація здійснюється шляхом встановлення нової радіостанції, тепловізійного прицілу, динамічного та іншого захисту

Сама ідея модернізації Т-62 загалом обґрунтована, по-перше, інших танків просто немає у потрібних кількостях, українські військові знищили приблизно 2000 російських машин.

По-друге, рівень підготовки не дозволяє екіпажам швидко для поля бою освоювати більш сучасні машини. На заводі продемонстрували Т-62МВ, на який встановлюють тепловізійний приціл із вбудованим лазерним далекоміром 1ПН-96МТ-02.

На відміну від “Сосни-У” в ньому немає денного каналу — виключно тепловізійний, але з лазерним далекоміром.

В його основі неохолоджувана матриця, яка впливає на дальності виявлення цілей (приблизно від двох до трьох кілометрів). Також 1ПН96МТ-02 не має можливості наведення керованих танкових ракет.

Для захисту на танк наварюють решітки на кормі башти та встановлюють динамічний захист “Контакт-1”. Проте на заводі залишили вразливе місце у вигляди приладів на башті, які не закрили динамічним захистом.

Бронетехніка Війна з Росією Росія Т-62 Україна