fbpx
Росіяни вчаться штурмувати українські позиції на мотоциклах

Росіяни вчаться штурмувати українські позиції на мотоциклах

Війна з Росією Росія Україна

Російська піхота навчається проводити штурм позицій із застосуванням мотоциклів.

Відповідне відео оприлюднив російський пропагандистський Telegram-канал.

На опублікованих кадрах видно, як російські піхотинці по двоє пересуваються на кросових мотоциклах, доїжджають впритул до імпровізованих траншей, спішуються і починають штурм.

У реальних бойових умовах успіх такого штурму може залежить від швидкості виявлення, реагування та наявності ефективних засобів ураження на позиціях оборонців.

Варто зазначити, що росіяни не вперше проводять штурмові дії із застосуванням високомобільної та швидкої техніки по типу мотоциклів або мотовсюдиходів.

Крім того, такі транспортні засоби використовуються для доставки провізії, боєприпасів та піхоти на позиції, або ж як транспорт мобільних протитанкових й протиповітряних розрахунків.

Їхня швидкість допомагає зменшити час перебування на відкритій місцевості, відповідно, зменшуючи час на виявлення та ураження.

Попри високу швидкість та маневреність такий транспорт досить часто стає легкою ціллю для FPV-дронів та артилерії, а через відсутність захисту шанси екіпажу на виживання є мінімальними.

До прикладу, на початку травня повідомлялося, що воїни 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади відбили штурм та знищили групу окупантів, що рухалася на мотоциклах.

На опублікованих кадрах видно, як російські мотоциклісти рухаються в бік позицій українських оборонців та зазнають втрат внаслідок вогневого ураження FPV-дронами.

«Мілітарний» вже повідомляв, що росіяни намагаються максимально захистити свої мотовсюдиходи та навіть мотоцикли, додаючи захисні антидронові сітки, засоби РЕБ та димові шашки.

Однак все-таки подібний захист залишається малоефективним через відсутність можливості встановлення бронювання.

Війна з Росією Росія Україна