fbpx
Росіяни заявляють про ураження елементів комплексу С-300 у Криму

Росіяни заявляють про ураження елементів комплексу С-300 у Криму

Війна з Росією Втрати Росії Крим ППО та ПРО Росія Україна

Елементи російського зенітно-ракетного комплексу С-300 були уражені в районі селища Молочне, що знаходиться на території тимчасово окупованого Криму.

Про це повідомляє російське видання ASTRA з посиланням на власні джерела.

Повідомляється, що атака відбулася 30 жовтня близько 6 години ранку, у результаті атаки були пошкоджені елементи комплексу та знищений дизель-генератор.

Попередньо, серед розрахунку комплексу постраждалих немає. Засіб ураження не повідомляється, це могли бути ракети Storm Shadow (SCALP) або безпілотники.

Судячи з супутникових знімків, дата зйомки яких не вказана, біля селища дійсно знаходиться позиція комплексу С-300.

Крім того, судячи з інформації супутників моніторингу пожеж NASA, 30 жовтня на території військової частини № 60135 зайнялася пожежа, причина винекниння якої невідома.

Військова частина № 60135 – це 475 окремий центр радіоелектронної боротьби Чорноморського флоту РФ, який розміщений в районі Севастополя.

Нагадаємо, що 30 жовтня росіяни заявляли про нічну ракетну атаку на зенітно-ракетний полк в тимчасово окупованому Криму.

Російські джерела заявляли, що внаслідок удару було поранено 17 російських військовослужбовців та пошкоджено 5 автомобілів, один з яких не підлягає відновленню.

Зазначається, що ракетний удар був нанесений близько 3-ї години ночі неподалік села Оленівка в окупованому Криму.

У серпні “Мілітарний” повідомляв про знищення елементів російського ЗРК С-400 “Триумф” поблизу цього села. Тоді загалом було знищено дві самохідні пускові установки 5П85СМ2-01.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України уточнили, що внаслідок вибуху повністю знищено самі установки та встановлені на них зенітні ракети та особовий склад.

Війна з Росією Втрати Росії Крим ППО та ПРО Росія Україна