fbpx
Росіянин готував диверсію на військовому аеродромі

Росіянин готував диверсію на військовому аеродромі

Диверсія Затримання Російська агресія СБУ

Контррозвідниками Служби безпеки України було затримано у Черкаській області громадянина Росії під час підготовки до вчинення диверсії на стратегічно важливому військовому об’єкті нашої держави.

Про це повідомляє прес-служба СБУ

Оперативниками зафіксовано як росіянин займався виготовленням вибухової речовини та вибухових пристроїв.

Він також проводив розвідку на територіях, прилеглих до військового аеродрому Збройних Сил України.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили три саморобні вибухові пристрої, майже два кілограми хімічних речовин, електродетонатор, два види вибухових речовин, нотатки з хімічними формулами, спеціалізовану літературу та схеми створення вибухівки, – йдеться у повідомленні

Також виявлено матеріали, що свідчать про збір іноземцем інформації про об’єкт диверсії.

Наразі слідчими СБУ повідомлено громадянину РФ про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 113 (диверсія) та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про місце де він збирався провести диверсію не оголошується, проте з відкритих джерел відомо, що в Черкаській області один діючий військовий аеродром. Це відновлене у 2017-у році летовище в Умані.

Триває досудове розслідування.

Спецоперація з викриття та затримання зловмисника проводилась під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.

Диверсія Затримання Російська агресія СБУ