fbpx
РосЗМІ: США збудують для України низку об’єктів

РосЗМІ: США збудують для України низку об’єктів

Будівництво Міжвидовий навчальний центр артилерії Морський операційний центр в Очакові Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Співпраця Україна-США

Інженерний корпус Сухопутних військ США у Європі шукає підрядників для будівництва військових об’єктів на території України.

Про це стверджує російський пропагандиський ресурс RT, що ознайомився з відповідною заявкою.

Тендер на будівництво чотирьох об’єктів триватиме до кінця року.

Перші два об’єкти це центри бойової підготовки, один з яких буде розташований неподалік села Дівички у Київській області та ще один поруч з селом Широколанівка у Миколаївській області.

У Дівичках розташований Міжвидовий навчальний центр артилерії ЗСУ, а поблизу села Широколанівка – 235 міжвидовий центр підготовки військових частин та підрозділів або просто «Широкий лан». Обидві будівлі мають бути розміщувати близько 200-300 військовослужбовців.

«В кожній будівлі буде облаштований конференц-зал для планування та обговорення, а також офісні зони та зони для проходження підготовки за допомогою віртуальних тренажерів», – вказується у документі за твердженням RT

Також російські пропагандисти стверджують, що американські військові інженери мають побудувати склад для плавзасобів роти спеціальних операцій корпусу морської піхоти США неподалік Очакова.

В описі проекту йдеться, що це буде металева будівля блочного типу з площею до 500 м².

Останній з оголошених проектів – реновація казарм Міжнародного міжвідомчого багатофункціонального центру підготовки поблизу села Старе у Київській області.

Підготовка будівництва несучих конструкцій, зовнішніх стін, основи та стелі візьме на себе Національна гвардія України, а з боку США буде здійснено монтаж внутрішніх перекриттів та комунікаційних мереж будівлі.

Минулого року США завершили зведення Морського операційного центру та ангар для ремонту катерів в Очакові. Підрядником у будівництві тоді виступала компанія KVG.

Ангар для ремонту катерів ВМС ЗС України збудовний американською стороною 1

Після цього з’явилась інформація, що США допоможуть Україні з ремонтом пірсу військово-морської бази в Очакові, а також казарм для морських піхотинців у Миколаєві.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Будівництво Міжвидовий навчальний центр артилерії Морський операційний центр в Очакові Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Співпраця Україна-США