fbpx
Розпочалось створення фільму “Український Флот. Столітня Традиція”

Розпочалось створення фільму “Український Флот. Столітня Традиція”

Фільм

Сьогодні 25 жовтня 2019 року о 10:00 в Українському Кризовому Медіа Центрі відбулась прес-конференція присвячена початку створення повнометражного документального фільму ” Український Флот. Столітня Традиція “.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Фільм присвячено історії українського флоту модерної доби від заснування та становлення в часи Визвольних Змагань 1917-1921 роках. аж до модернізації і реформування Військово-Морських Сил ЗС України у новій реальності гібридної війни.

Перед глядачем постануть невідомі широкому загалу сторінки недавньої історії: відновлення ВМС у незалежній України, “холодна війна” з колишнім Чорноморським флотом Радянського Союзу 1992-1996 рр., героїчний спротив українських моряків під час російської анексії Криму.

У фільмі також: унікальні документальні кадри, яскраві розповіді учасників історичних подій, ефектні зйомки на сучасних бойових кораблях із синьо-жовтими прапорами на щоглах.

Проект “Український Флот. Столітня Традиція” став переможцем конкурсу Український культурний фонд та отримав підтримку на етапі девелопменту, в рамках якого створювався сценарій та тизер майбутнього фільму.

Автори фільму – творці творчого об’єднання DocNoteFilms, що у 2016 році створили повнометражний документальний фільм Крим, як це було / Crimea. As it was

Більше інформації про проект на сторінці проекту у Facebook: https://www.facebook.com/ukrnavalhistory/


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Фільм