fbpx
Розробка нового бронежилета для ЗСУ

Розробка нового бронежилета для ЗСУ

Бронежилет ЗСУ

На потреби Збройних сил України розробляється новий зразок модульного загальновійськового бронежилета.

Наразі новий зразок бронежилета модульного перебуває у процесі вдосконалення. – про це повідомляє АрміяInform.

Зацікавленість у наданні ЗС України дослідних партій таких бронежилетів виявили три виробники, один з яких іноземний. Ці дослідні партії виготовляють відповідно до розробленого технічного опису «Бронежилет модульний», автором якого є постійна чинна група фахівців ЗСУ.

Відомо, що перші військові (дослідні) випробування вже пройшли партії від одного з виробників. Результати позитивні – зразок бронежилета зазнав значних змін, орієнтовно на 50%.

У зв’язку з цим виріб випробовуватимуть у військах повторно. Щодо інших виробників – їхню продукцію випробують у місячний строк після надання дослідних партій.

Начальник управління розробки речового майна ГУ РСМЗ ЗС України підполковник Віталій Рябов розповів, що перед ним стоять два основні завдання щодо модифікації цього виробу:

– Перше: за результатами військових (дослідних) випробувань розробити вимоги до чохла бронежилета модульного. А саме: визначити модель чохла й показники якості матеріалів, з яких його виготовляють.

– Другим завданням є, за результатами балістичних випробувань, встановити вимоги до плити. Найголовніше – це методи перевірки плити.

Яким буде бронежилет

Відзначили, що у новому зразку модульного бронежилета застосовано систему швидкого скидання, що є обов’язковою складовою для таких виробів у країнах НАТО.

Відомо, що плиту – жорсткий бронеелемент типу stand alone відтепер перевірятимуть окремо.

Планують запровадити перевірку до дії теплового впливу чохла бронежилета, а також запровадити методики перевірки його властивостей після намочування.

Отже, цього року в Збройних Силах розроблять нові вимоги до бронежилетів. Об’єктивний вибір здійснять відповідно до результатів військових (дослідних) випробувань. Відтепер перевірятимуть стійкість цього виробу лише за технічною специфікацією, розробленою військовими фахівцями.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронежилет ЗСУ