fbpx
Розробники з України анонсували гру про радянсько-фінську війну

Розробники з України анонсували гру про радянсько-фінську війну

Балтія Друга Світова Війна Історія Світ Фінляндія

Розробники з України Starni Games анонсували гру Strategic Mind: Spirit of Liberty про радянсько-фінську війну.

Про це пише ITC.ua.

Це є п’ятим проєктом київської студія, сюжет гри присвячений боротьбі фінського народу з радянськими загарбниками у 1930-40 роках.

У грі будуть представлені три війни, недостатньо розкриті іграми та кіно:

  • Радянсько-фінська «Зимова» війна 1939-40 років
  • Радянсько-фінська війна 1941-44 років
  • Лапландська війна 1944-45 років між Фінляндією та нацистською Німеччиною.
Скріншот стратегії Strategic Mind: Spirit of Liberty

Історична кампанія матиме менші за масштабом, але насичені бойові дії, що охоплюють усі знакові битви цих конфліктів, – пишуть у ITC.ua

Крім того, в Spirit of Liberty традиційно для ігор серію буде й альтернативна кампанія в межах якої, наприклад, фінські війська будуть допомагати німцям остаточно зайняти Ленінград та взяти Мурманськ, щоби перервати постачання озброєння та припасів від союзників.

Скріншот стратегії Strategic Mind: Spirit of Liberty

З огляду на те, що одна з попередніх ігор серії, Strategic Mind: Blitzkrieg, була заборонена у Росії, можна тільки уявити, який ґвалт підніметься у кремлівських ЗМІ після цього анонсу.

«Ми раді анонсувати наступну гру франшизи Strategic Mind, з підзаголовком “Spirit of Liberty”. «Дух свободи» – символічна назва, яка чудово описує то, через що довелося пройти фінам у роки Другої світової. Сподіваємось, у нас вийде розповісти історію, гідну героїв тих подій», – каже Ігор Тимошенко, директор компанії Starni Games.

Особливості серії Strategic Mind – розвинена система апгрейду та оснащення юнітів, модульна схема надводних кораблів, система підвезення припасів і транспортування підрозділів, рольові здатності командувача та його штабу, система героїв, які можуть бути прив’язані до певних юнітів та т.ін. До того ж, у грі, як і у попередніх частинах, буде безліч роликів як з битвами, так і з діалогами між історичними особистостями, такими, наприклад, як барон Карл Манергейм, президент Фінляндії в роки війни Рісто Рюті та інші.

Скріншот стратегії Strategic Mind: Spirit of Liberty

Укріплення, артилерія та іноземна допомога не матимуть значення, якщо звичайний солдат не знає що він захищає свою країну, – Барон Карл Густав Еміль Маннергейм

З точки зору геймплею Strategic Mind: Spirit of Liberty схожа із попередніми іграми Starni Games, та в цілому з усіма іншими варгеймами.

Реліз Strategic Mind: Spirit of Liberty у Steam запланований на кінець 2021-го — початок 2022-го року. До того, у другому кварталі 2021 р., студія Starni Games планує випустити ще одну гру, Strategic Mind: Fight for Freedom, присвячену кампаніям союзників на Європейському, Африканському та Азіатському театрах військових дій. У цій грі також є альтернативна кампанія, яка показує протистояння США та Союзників з СРСР у 1946 р. та спробах Заходу звільнити Східну Європу від комуністичної окупації.

Балтія Друга Світова Війна Історія Світ Фінляндія