fbpx
Розвідка США оцінила російські сили для наступу на Україну

Розвідка США оцінила російські сили для наступу на Україну

ЗС Росії Російська агресія Росія Світ Сусіди Україна

Розвідка Сполучених Штатів оцінила російські військові сили для можливого нового вторгнення до України.

Про це інформує Мілітарний.

Американське видання The Washington Post пише, що розвідка США дійшла висновку, що Росія розробляє плани вторгнення в Україну одразу за кількома напрямками, з кількістю військ, яка може сягати 175 тисяч осіб особового складу.

Аналіз США стосовно планів Росії частково базується на супутникових знімках, які показують новоприбулі підрозділи в різних місцях уздовж українського кордону протягом останнього місяця.

За твердженням видання, офіційний чиновник адміністрації США, на умовах анонімності заявив, що Росія «планує військовий наступ на Україну вже у 2022 році, з використанням до ста батальйонів», чий особовий склад може перевищувати нинішні, сконцентровані біля кордону з Україною війська в двічі.

«Плани передбачають широке переміщення 100 батальйонних тактичних груп з приблизно 175 000 чоловік особового складу разом із бронетехнікою, артилерією та технікою», – сказав представник адміністрації.

Несекретний документ американської розвідки, отриманий Washington Post, який містить супутникові фотографії, показує скупчення російських військ у чотирьох місцях.

Наразі, згідно з документом, розгорнуто 50 бойових тактичних груп, а також «новоприбулі» танки та артилерія.

За українськими оцінками, Росія має близько 94 000 військовослужбовців біля кордону, на карті США цифра становить 70 000, але вона передбачає збільшення до 175 000.

Російські підрозділи

Російські підрозділи перебувають у постійному русі у напрямку до кордону та назад, судячи з усього – з метою заплутати спостерігачів та не видати своїх реальних планів.

Перекидання техніки 55-ї мотострілецької бригади до Єльні

Також у Росії блокують доступ до сервісу моніторингу залізничних платформ при пошуку інформації про перекиданням російської військової техніки.

Танк Т-72Б1 ЗС РФ у Криму з протикумулятивним екраном. 2021 рік

В окупованому Криму були помічені на російських танках Т-72Б1 імпровізовані протикумулятивні екрани на башті. Імовірно, така конструкція призначена для захисту від атак боєприпасів з безпілотних літальних апаратів та ПТРК Javelin.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗС Росії Російська агресія Росія Світ Сусіди Україна