fbpx
Руанда вводить війська у Мозамбік

Руанда вводить війська у Мозамбік

Африка Мозамбік Руанда Світ

Руанда вводить свої війська у сусідній Мозамбік.

Про це інформує Мілітарний з посиланням на УНН.

Уряд Руанда, у п’ятницю заявив, що відправить тисячу військовослужбовців в Мозамбік, щоб допомогти країні боротися з бойовиками, які сіють хаос на півночі африканської країни.

Пов’язані з Ісламською державою джихадисти тероризують провінцію Кабо-Дельгадо з кінця 2017 року, розпалюючи побоювання, що насильство може перекинутися на сусідні країни.

Уряд Руанди за запитом уряду Мозамбіку сьогодні почне розгортання контингенту Сил оборони Руанди і національної поліції Руанди чисельністю 1 000 осіб в провінції Кабо-Делгадо, – йдеться в заяві.

Об’єднані сили будуть тісно співпрацювати із Збройними силами Мозамбіку та силами Південноафриканського співтовариства у визначених секторах відповідальності.

Руандійський контингент підтримуватиме зусилля з відновлення державної влади Мозамбіку шляхом проведення бойових операцій та операцій з безпеки, а також стабілізації та реформування сектору безпеки.

Розгортання військових в Руанді відбулось за рішенням регіонального блоку Товариства з розвитку півдня Африки в минулому місяці.

Зазначається, що президент Мозамбіку Філіпе Ньюс, довгий час ухилявся від прохань про іноземне військове втручання для боротьби з джихадистами, натомість покладаючись на приватні військові компанії.

Але минулого місяця він пообіцяв знищити бойовиків за допомогою регіональних союзників, оскільки за останній рік нападу посилилися.

Нагадуємо, що Франція відновлює спільні військові операції у Малі, які були зупинені 3 червня після державного перевороту. Офіційний Париж провів консультації з новою перехідною владою на предмет повернення влади до цивільних.

Французький військовий у Малі

Франція у взаємодії з усіма країнами, що беруть участь в операції «Бархан», включаючи сили «Табука», прийняла рішення по відновленню спільних військових операцій у Малі, які були призупинені 3 червня.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Африка Мозамбік Руанда Світ