fbpx
«Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до САУ «Богдана»

«Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до САУ «Богдана»

Артилерія Випробування Виробництво боєприпасів Павлоградський хімічний завод ТОВ «Рубін-2017» Україна

Приватна компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до самохідної артилерійської установки (САУ) 2С22 «Богдана».

Про це інформує Мілітарний із посиланням на пресслужбу NAUDI.

Минулого тижня компанія «Рубін-2017» спільно з ДП «Павлоградський хімічний завод» успішно провела чергові випробування уламково-фугасного снаряду.

В рамках статичних випробувань нового снаряду перевірено фугасну та уламкову дію, а також безпеку у разі падіння з висоти.

Підрахунок і розподіл уламків убойної сили підтвердив високу якість українського снаряда та його відповідність кращим зразкам виробників країн НАТО, – написали у пресрелізі.

Новий снаряд є ініціативною розробкою компанії «Рубін», виконаною за рахунок власних оборотних коштів без бюджетного фінансування.

Уламково-фугасний снаряд калібром 155-мм Воронка від підриву 155-мм снаряду розробки «Рубін-2017» у важкому грунті

Снаряд для «Богдани» виготовлений з української сталі, споряджений вибуховою речовиною виробництва Павлоградського хімзаводу і не включає будь-яких імпортних компонентів.

До виробництва 155 мм боєприпасів, що використовують країни НАТО, готується й інша українська компанія – Державна акціонерна холдингова компанія «Артем».

У лютому на підприємстві розпочали виготовляти установчу партію, яка у червні цього року розпочала випробування. Дослідно-конструкторська робота триває в інтересах Міністерства оборони України.

Макети боєприпасів. Фото з відкритих джерел

У серпні 2018 року на ДАХК «Артем», після завершення всіх етапів випробувань, стартувало виробництво вітчизняних 152-мм боєприпасів аналогів радянським ОФ-29.

Від базового артилерійського снаряду він відрізнявся більшою механічною точністю та меншою похибкою по вазі, проте на відміну від радянського зразка український аналог збірний з трьох частин – донної, верхньої та конусної.

Необхідність складної конструкції зумовлена відсутністю спеціального технологічного обладнання для глибокого пресування, які б дозволили спростити виробництво та здешевити сам боєприпас.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Артилерія Випробування Виробництво боєприпасів Павлоградський хімічний завод ТОВ «Рубін-2017» Україна