fbpx
Saab відправив другу кормову секцію планера T-7A призначеного для випробувань

Saab відправив другу кормову секцію планера T-7A призначеного для випробувань

Boeing Saab Авіабудування Авіація Світ США Швеція

Виробник Saab відправив другу кормову секцію планера T-7A призначеного для випробувань.

Про це інформує Мілітарний.

Компанія Saab відправила свою другу кормову секцію планера літака, яка призначена для використання в програмі льотних випробувань T-7A Red Hawk.

Виробництво та відвантаження цієї кормової частини планера є завершальним етапом у внеску Saab у розробку навчально-тренувального літака Red-Hawk T-7A для Повітряних сил США.

Як повідомлено, відправлення зі Швеції до США відбулося 24 липня 2021 р. По завершенню фази створення виробництва, новенький завод Saab у Західному Лафайєті, штат Індіана, США розпочне самостійне виробництво кормових секцій планера для програми T-7A.

T-7A демонструє підхід Saab до міжнародної співпраці і підтримує нашу позицію як авіакомпанії світового класу та унікального ділового партнера. Разом з Boeing ми досягаємо свого амбіційного бачення: перевизначити, що таке навчальний літак, і зробити це за допомогою цифрової інженерії. Це є ще одним етапом у виконанні наших зобов’язань, – сказав Йонас Хельм, старший віце-президент та керівник бізнес-галузі Saab Aeronautics.

Boeing з’єднає задню секцію Saab з передньою, крилами та хвостовим вузлом, щоб зібрати повноцінний випробувальний літак для використання в програмі льотних випробувань. Кормова секція зі встановленими підсистемами – гідравлікою, паливом та вторинною енергетичною системою – утворює центральну структуру літака ззаду кабіни пілота до кінця літака.

У компанії зазначили, що у квітні 2021 року Saab доставила свою першу кормову секцію корпусу літака T-7A Red Hawk.

T-7A Red Hawk, фото Boeing

Після прибуття до Boeing у Сент-Луїсі, кормова секція Saab була ідеально з’єднана з передньою частиною фюзеляжу менш ніж за 30 хвилин. Це досягнення є свідченням використання цифрового проектування, що забезпечує точність, ефективність та покращену якість протягом проектування та будівництва літака T-7A Red Hawk.

У вересні 2018 року повітряні сили США уклали з Boeing контракт на 9,2 мільярда доларів на поставку 351 вдосконаленого навчального літака та 46 наземних тренажерів.

T-7A «Red Hawk» на випробуваннях. Фото: Boeing

Літак створюється спільно з шведською компанією Saab. У ньому використовуються напрацювання, отримані компаніями по проектам винищувачів F/A-18E/F Super Hornet і JAS-39 Gripen.

Розробка T-7A ведеться з початку 2010-х років. Компанія відзначає, що літак був повністю спроєктований за допомогою цифрових технологій моделювання.  Від появи концепту до першого польоту минуло лише 36 місяців.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Boeing Saab Авіабудування Авіація Світ США Швеція