fbpx
СБУ планує екстрадицію «вагнерівців» затриманих в Мінську

СБУ планує екстрадицію «вагнерівців» затриманих в Мінську

Білорусь ПВК «Вагнер» СБУ Сусіди Тероризм Україна

СБУ планує екстрадицію «вагнерівців» затриманих в Мінську, тому Служба звертатиметься із запитом щодо екстрадиції затриманих у Білорусі членів російської приватної військової компанії «Вагнера».

Про це BBC News Україна заявили у четвер в пресслужбі СБУ.

Там розповіли, що будуть ініціювати це питання перед Офісом генерального прокурора. За міжнародними правилами, саме прокуратура має подавати запит на екстрадицію.

Водночас наразі невідомо, про екстрадицію скількох членів ПВК «Вагнера» може йти мова, ще уточнюють. За попередніми даними, серед затриманих є і громадяни України, яких розшукує поліція, частина з них є у базі «Миротворця».

В цей же час прессекретар Владіміра Путіна – Дмітрій Пєсков заявив, що Росія не визнає їх українського громадянства та називають їх своїми.

Нагадаємо, що у Білорусі представники КДБ затримали 32 людини, яких підозрюють в участі у російській військовій організації «Вагнер».

Як розповіли в правоохоронних органах Білорусі, було отримано інформацію про прибуття на територію країни понад 200 бойовиків для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Білорусь ПВК «Вагнер» СБУ Сусіди Тероризм Україна