fbpx
СБУ проводить у Херсонській області антитерористичні навчання

СБУ проводить у Херсонській області антитерористичні навчання

навчання СБУ Україна Херсонщина

СБУ проводить у Херсонській області масштабні багатоетапні антитерористичні навчання.

Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.

Під час тренувальних заходів особлива увага приділяється морській прибережній зоні регіону, а також адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

У навчаннях беруть участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Держслужби спеціального транспорту.

Антитерористичні навчання у Херсонській області

Заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних.

У ході відпрацювання тренувальних завдань під посиленим контролем і охороною перебувають стратегічно важливі об’єкти критичної інфраструктури Херсонщини. Насамперед це стосується морських портів, об’єктів енергопостачання, аеропорту, мостів та газовидобувних веж.

Антитерористичні навчання у Херсонській області

Учасники навчань здійснюють спільні режимно-обмежувальні заходи у морських прибережних населених пунктах регіону.

Тренування проводяться у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

СБУ просить із розумінням поставитися мешканців Херсонщини і гостей області до можливих тимчасових незручностей, викликаних необхідністю проведення антитерористичних навчань, – йдеться у повідомленні.

Також зараз на території області розгорнуто 124-ту бригаду територіальної оборони, резервісти якої практично відпрацьовують покладені на частину завдання.

Зокрема, з метою нарощування спроможностей підрозділів тероборони відбудуться тренування щодо контролю населених пунктів, посилення і захисту державного кордону, охорони і оборони визначених об’єктів, боротьби з ворожими ДРГ тощо.

Збори планують провести в декілька етапів. На початку заходу усі задіяні резервісти та військовозобов’язані прибули на визначені пункти дислокацій своїх підрозділів, де отримали військову форму одягу, бойове спорядження та були проінструктовані командуванням штабу територіальної оборони щодо основних завдань зборів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


навчання СБУ Україна Херсонщина