fbpx
СБУ затримала учасника терористичної організації «ІД»

СБУ затримала учасника терористичної організації «ІД»

«Ісламська Держава» (ІДІЛ) Затримання Інтерпол СБУ Тероризм Україна

СБУ затримала в Одесі учасника міжнародної терористичної організації «Ісламська держава» («ІД»), який згідно з обліком Генерального секретаріату Інтерполу, перебував у міжнародному розшуку.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Оперативники спецслужби отримали інформацію, що на територію України нелегально прибув громадянин однієї з країн Центральної Азії, який причетний до тероризму.

Встановлено, що раніше іноземець пройшов підготовку у таборах терористів на Близькому Сході.

У СБУ повідомляється, що в Україні зловмисник планував організувати транзитне переправлення бойовиків з різних країн до лав «ІД».

Фото з матеріалів СБУ

Під час спецоперації співробітники СБУ затримали іноземця в Одесі.

На виконання рішення Офісу Генерального прокурора про екстрадицію Службою безпеки України затриманого конвойовано і передано компетентним органам країни його походження.

Нагадаємо, у вересні 2020 року у Києві СБУ затримала одного із керівників терористичної організації «Ісламська держава», який перебуває у розшуку Інтерполу.

За отриманими даними повідомлялось, що злочинець є вихідцем з однієї з пострадянських країн та входить до керівної ланки терористів «ІД».

Встановлено, що свого часу затриманий був заступником Ахмеда Чатаєва, якого підозрюють в організації теракту в Міжнародному аеропорту Ататюрк у 2016 році.

У серпні 2020 року у Житомирі співробітниками Служби Безпеки України було затримано бойовика «ІДІЛ» («Ісламська Держава»).

Згідно з отриманими спецслужбою даними, мешканець однієї з країн Центральної Азії прибув на територію нашої держави для уникнення від кримінальної відповідальності.

Перебуваючи у Житомирі, іноземець намагався легалізуватися через одержання посвідки на тимчасове проживання.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Ісламська Держава» (ІДІЛ) Затримання Інтерпол СБУ Тероризм Україна