fbpx
Сербія має намір придбати літаки CASA C-295

Сербія має намір придбати літаки CASA C-295

Airbus Airbus C-295 Авіація Балкани ВПС Сербії Європа Закупівлі Світ Сербія

Сербія має намір придбати два військово-транспортних літаки CASA C-295MW.

Про це інформує Мілітарний.

У перший день оборонної виставки Partner 2021 у Белграді, минулого місяця, міністр оборони Сербії – Небойша Стефанович заявив, що контракт з Airbus на придбання двох літаків C295 буде підписаний за кілька місяців, пише Aviacionline.

Пізніше, 4 листопада 2021 року міністр оборони Республіки Сербія провів переговори з міністром оборони Іспанії Маргаритою Роблес у Мадриді. Під час зустрічі основною темою було зміцнення оборонної співпраці між двома країнами.

За підсумками зустрічі Небойша Стефанович підписав лист про наміри, в якому йдеться про купівлю Сербією двох військово-транспортних літаків CASA C295MW та прихильності Іспанії надати підтримку та допомогу під час закупівлі.

Майбутня угода з Airbus буде укладена за принципом «уряд-уряд», для чого вже підписано меморандум про співпрацю між Іспанією та Сербією.

Процес закупівлі тільки починається, підписання договорів про придбання C295 може відбутися до кінця цього року або на початку 2022 року.

C295 можуть значно підвищили транспортні можливості Збройних сил Сербії, водночас надавши їм оперативної гнучкості завдяки можливості встановлення різноманітних комплектів обладнання доступних для літака.


Український «Руслан» доставив два МіГ-29 з Білорусі до Сербії


Транспортний літак CASA C-295 був розроблений в 1990-х роках. Літак здатний розвивати швидкість до 482 км/год і здійснювати польоти на відстань до 1,3 тисячі кілометрів. Вантажопідйомність транспортника становить 9,3 тонн. Окрім того він пристосований для посадки на непідготовлені аеродроми.

Модифікація С-295MW – це оновлена версія військово-транспортної модифікації з вінглетами та покращеними двигунами. Транспортник може перевозити 71 військовослужбовця або 48 десантників, п’ять стандартних піддонів або три легкі транспортні засоби.

Літак виготовляється на заводі Airbus Defense and Space у Севільї, Іспанія.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Airbus Airbus C-295 Авіація Балкани ВПС Сербії Європа Закупівлі Світ Сербія