fbpx
Сергія Кривоноса можуть відправити у відставку

Сергія Кривоноса можуть відправити у відставку

Володимир Зеленський Данілов РНБО Сергій Кривонос

Секретар РНБО Олексій Данілов хоче відправити заступника секретаря РНБО України Сергія Кривоноса у відставку.

Про це в інтерв’ю Апостроф розповів сам Сергій Кривонос.

Рішення про його звільнення ухвалюватиме Президент Володимир Зеленський.

“Олексій Мячеславович (Данілов — ред.) не бачить мене на посаді заступника секретаря РНБО. Чому? Не знаю. Але я вдячний, що він чесно мені про це сказав”, – зазначив Кривонос, додавши що самостійно не збирається подавати у відставку, а його подальшу долю вирішуватиме Президент.

Олексій Данилов був призначений на цю посаду 3 жовтня Указом президента України Володимира Зеленського, замінивши попереднього секретаря РНБО Олександра Данилюка.

“Це прерогатива Президента. Скоро у мене має відбутися зустріч з Володимиром Олександровичем Зеленським, на якій я у нього запитаю – чи потрібен я на цій посаді. Надам йому звіт, що вже зроблено мною та моєю командою, що ми ще плануємо зробити та в які терміни”, – розповів заступник секретаря.

Сергія Кривоноса було призначено заступником Секретаря РНБО України 12 березня 2019-го року.

У 2014-у році особисто командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників зі сторони російсько-терористичних військ.

У жовтні 2014-го року був призначений начальником Управління спеціальних операцій Генерального штабу. Полковник Кривонос і його команда розробили стратегію побудови українських Сил спеціальних операцій у співробітництві з представниками НАТО.

Сергій Кривонос до цього був першим заступником Командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ. С.Кривонос, за його особистими свідченнями, був у конфлікті з Начальником Генерального штабу та Командувачем ССО, оскільки відстоював власну концепцію розвитку Сил спецоперацій. Зрештою, як розповідав сам Кривонос, вона і була підтримана П.Порошенком.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Володимир Зеленський Данілов РНБО Сергій Кривонос