fbpx
Ще один підрозділ ССО України вступить до Сил реагування НАТО

Ще один підрозділ ССО України вступить до Сил реагування НАТО

НАТО ССО Україна Україна-НАТО

Ще один підрозділ ССО України вступить до Сил реагування НАТО та зараз він готується до проходження оцінювання першого рівня NEL-1.

Про це повідомляє пресслужба Командування ССО ЗС України.

Це – складова перевірки та зворотнього зв’язку концепції оперативних можливостей Альянсу.

За правилами НАТО, кандидатів у Сили реагування оцінюють саме під час міжнародних заходів підготовки. Задля цього влітку 2021-го в Україні відбудуться багатонаціональні навчання «Silver Saber – 21».

Українські та польські спецпризначенці з Сил спеціальних операцій

Участь у них окрім підрозділу українських SOF візьмуть польські партнери, їх дозвіл прибути в Україну на навчання вже погодила Верховна Рада та Президент.

Вже нині в Україні перебуває делегація командування ССпО республіки Польща, чиї представники є менторами українського підрозділу. Вони взяли участь у плануючий конференції з організації і проведення навчань «Silver Saber – 21», – повідомила пресслужба Командування ССО ЗС України

Також очікується, що участь у навчаннях візьму і представники США.

«Silver Saber – 21» є першим із двох етапів оцінювання підрозділу ССО України представниками НАТО. За умови вдалого складання іспитів міжнародним партнерам, іще одна частина українських SOF стане до бойового чергування у складі Сил реагування НАТО у 2022 році.

Плануюча конференція з організації і проведення навчань «Silver Saber - 21»

У червні 2019 року вперше в історії підрозділ з країни, яка не є членом НАТО пройшов сертифікацію як підрозділ SOF і має право залучатися в Сили швидкого реагування НАТО (англ. – NATO Response Force, скороч. – NRF).

У 2020 році цей підрозділ Сил спеціальних операцій ЗСУ отримав оцінку «боєготова» від представників Альянсу.

ДОВІДКОВО:


Сил реагування НАТО (NATO Response Force – NRF) були створені країнами-членами Північно-атлантичного Альянсу у 2002 році і замінили Союзне Командування Європи Мобільними Силами. До NRF входять сухопутні війська, підрозділи спеціального призначення, повітряних, морських сил. Вони перебувають у постійній бойовій готовності і залучаються протягом 5 днів до операцій з реагування на кризові ситуації по всьому світу. Під час військових конфліктів Сили реагування НАТО мають стримувати ворожі сили до прибуття основного угруповання протягом 30 днів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


НАТО ССО Україна Україна-НАТО