fbpx
“Шилки” бригади “Едельвейс” працювали на Рівненщині

“Шилки” бригади “Едельвейс” працювали на Рівненщині

10 оГШБр ЗСУ ЗСУ-23-4 «Шилка» навчання ППО та ПРО Рівненська область Україна

Установки ЗСУ-23-4 «Шилка» Гірської піхоти відпрацювали ураження повітряних цілей умовного противника та його бронетехніки.

Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на Міністерство оборони України.

Бойове злагодження проводили військові 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України.

Бригада була сформована у місті Біла Церква 1 жовтня 2015 року. Основним призначенням бригади є ведення бойових дій у гірсько-лісистій місцевості.

Тренування з вдосконаленням навичок проводилися на Рівненському військовому полігоні.

Самохідно-артилерійська батарея ЗСУ-23-4 «Шилка» зенітного ракетно-артилерійського дивізіону провела тактичне навчання з бойовою стрільбою.

Довідково: ЗСУ-23-4 «Шилка» — зенітна самохідна установка що призначена для безпосереднього протиповітряного захисту наземних військ, знищення повітряних цілей.

Додатково установка призначена для ураження наземних (надводних) цілей на відстані до 2000 метрів з місця, з короткої зупинки та в русі.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року стало відомо, що Міноборони України замовляє модернізовані «Шилки» – зенітні артилерійські установки (ЗАУ) 3СУ-23-4.

У Міністерстві оборони України тоді зазначили, що з метою комплектування зенітних підрозділів ЗСУ модернізованою ЗСУ-23-4М-А1, виконання цього заходу було включено до державного оборонного замовлення на 2020 рік.

Модернізована 2А6 “Шилка”. 2019 рік. Фото: Цензор.нет

У червні 2019 року стало відомо, що дослідний зразок модернізованої зенітної самохідної установки ЗСУ-23-4М (2А6 «Шилка») пройшов відомчі випробування.

Модернізація 3СУ-23-4М-А1 була проведена Державним підприємством «Завод “Арсенал”» за власні обігові кошти та передбачає три варіанти модернізації.

Модернізація включає встановлення нової багатофункціональної радіолокаційної станції «Рокач-АС» замість наявної РЛС і заміну спеціалізованої аналогової обчислювальної системи на сучасну цифрову.

Установку обладнали навігаційною системою, системою забезпечення та блоком цифро-аналогових перетворювачів, також модернізація може включати встановлення оптичної електронної станції та встановлення зенітних керованих ракет.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


10 оГШБр ЗСУ ЗСУ-23-4 «Шилка» навчання ППО та ПРО Рівненська область Україна