fbpx
Sikorsky та Boeing представили заміну Black Hawk

Sikorsky та Boeing представили заміну Black Hawk

Boeing Defiant Sikorsky Авіабудування Авіація Гелікоптери Світ США

Компанія Sikorsky та Boeing представили новий гелікоптер, який, як вони сподіваються, колись замінить Black Hawk американської армії.

Про це повідомляє Defense One.

Дизайн представленого Defiant-X базується на демонстраторі SB> 1, що здійснив перший політ у 2019 році.

Розробка перспективного літального апарату здійснюється в рамках програми Future Attack Reconnaissance Aircraft (FARA) спільно компаніями Sikorsky (дочірня фірма Lockheed Martin) та Boeing .

Ми внесли деякі вдосконалення у дизайн, щоб зменшити теплові сигнатури та поліпшити аеродинамічну керованість, – розказала директор з продажів та маркетингу Boeing Хізер МакБріан

На представленому Defiant-X, що базується на демонстраторі SB> 1, змінена схема шасі – додано носове колесо для більшої стійкості при посадках, перенесений випускний колектор з двигуна, що зменшує тепловий слід гелікоптеру і відповідно робить його менш помітним, також зміни стосуються конструкції літального апарату.

Sikorsky-Boeing Defiant-X

У Sikorsky та Boeing запевняють, що запропонована ними заміна Black Hawk не потребуватиме значних інвестицій у інфраструктуру для переходу, як то нові ангари чи злітно-посадкові смуги.

Компанії спільно просувають свою нову розробку як потенційну заміну для Black Hawk, їх конкурентами по програмі FLRAA (Future Long-Range Assault Aircraft) є компанія Bell з V-280 Valor.

В рамках програми FLRAA армія США хоче отримати багатоцільову машину, здатну перевозити 12 повністю екіпірованих піхотинців з крейсерською швидкістю не менше 230 вузлів (майже 426 км/год) на дальність як мінімум 424 кілометри.

На випробуваннях у червні 2020 року експериментальний зразок SB>1 Defiant розвинув швидкість у 205 вузлів (380 км/год).

Sikorsky–Boeing SB-1 Defiant. Фото з відкритих джерел

Для прикладу остання версія Black Hawk – UH-60L може розвивати швидкість до 296 км/годину, атобто навіть такі «скромні» результати показані на випробуваннях говорять про великий потенціал концепції Defiant.

Sikorsky, перш ніж об’єднати зусилля з Boeing, займався розробкою нового типу гелікоптеру більше десяти років починаючи з експериментального X2 у 2008 році, потім у Sikorsky S-97 Raider.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Boeing Defiant Sikorsky Авіабудування Авіація Гелікоптери Світ США