fbpx
Словаччина купує Spike LR2

Словаччина купує Spike LR2

Spike Закупівлі ПТРК Світ Словаччина Сусіди

Міністерство оборони Словаччини підписало угоду з Eurospike на поставку багатоцільових керованих ракет та пускових установок Spike LR2.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Інформація щодо кількості пускових установок та керованих протитанкових ракет не розголошується.

Замовлення здійснено через Агентство підтримки та закупівель НАТО.

У Rafael підкреслюють, що Словаччина шоста країна, що обрала оновлені системи Spike LR2 5-го покоління. Також Словацька Республіка, 19-та країна ЄС або НАТО, яка використовує ракети Spike.

Spike LR2 – новітня багатоплатформна, багатоцільова керована ракета 5-го покоління збільшеної до 5,5 км дальності застосування. Spike LR2 реалізує принцип «вистрілив і забув», перенацілювання у польоті, ураження прихованих цілей поза межами зони видимості та можливість запуску по цілях за їх координатами.

Головка самонаведення Spike LR2 включає неохолоджувану інфрачервону матрицю і кольорову телекамеру високої роздільної здатності. Система обробки отриманого сигналу використовує елементи штучного інтелекту і зокрема здатна відстежувати малоконтрастні цілі, ті що швидко ховаються, а також працювати в умовах поганої видимості. Ракета може приймати цілевказання не лише від своєї ПУ, а й з тактичної системи управління.

Словацька армія має намір використовувати ракети Spike не тільки в портативних пускових установках (Improved Command Launch Unit, ICLU), але й у самохідних варіантах. Системи Spike-LR2 повинні замінити на озброєнні радянські ракетні пускові установки 9K111 «Фагот» та 9K113 «Конкурс» та підвищити ефективність у боротьбі з важкими бойовими машинами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Spike Закупівлі ПТРК Світ Словаччина Сусіди