fbpx
“Смарт Діфенс” отримала статус авторизованого сервісного центру FLIR в Україні

“Смарт Діфенс” отримала статус авторизованого сервісного центру FLIR в Україні

FLIR Smart Defense ОПК Спорядження США Україна

Українська компанія “Смарт Діфенс” (Smart Defense) отримала статус офіційного сервісного центру в Україні світового лідера з виробництва тепловізійних камер і датчиків Teledyne FLIR (США). Це дає їй виключне право на обслуговування продукції FLIR на території України.

Про це інформує Мілітарний з посиланням на повідомлення української компанії.

На сьогодні це поки що єдиний сервісний центр FLIR на всьому пострадянському просторі.

 

Акредитації передували тривалі перевірки експертного рівня та навчання персоналу, оцінка інструментів взаємодії з майбутніми клієнтами. Усі етапи сертифікації “Смарт Діфенс” пройшла з оцінкою “відмінно”.

Перший контракт між українською та американською компанією підписали в 2015 році. Тоді “Смарт Діфенс” стала офіційним представником FLIR в Україні. Рішення ж про організацію поставок в Україну військового тепловізійного обладнання зі США “Смарт Діфенс” ухвалила одразу після початку війни в 2014 році. Тоді місія компанії була оновлена. “Смарт Діфенс” поставила собі за мету постачати українським силовим структурам – військовим та правоохоронним органам – найкращі високотехнологічні рішення у категорії тепловізійних приладів.

З того часу компанія виконала ряд контрактів з силовими відомствами. За словами засновника компанії “Смарт Діфенс” Сергія Мазура:

Разом із продукцією Teledyne FLIR український споживач отримує американську якість НАТОвських стандартів за конкурентну ціну та досвідченого представника в Україні. Саме завдяки таким компаніям, як FLIR, українські захисники набувають можливість отримувати передові технології світового рівня, що дозволить нам перемагати в сучасних умовах.

Компанія виступає не лише в ролі постачальника обладнання FLIR але й інтегратора рішень. Сьогодні “Смарт Діфенс” має низку готових рішень для різних ніш та завдань силових структур.

Особливо актуальними з огляду на нинішній та перспективний характер бойових дій є системи, які можуть бути використані піхотою в умовах позиційної війни та підрозділами Сил спеціальних операцій. Це нічні та тепловізійні приціли для снайперської зброї (серії FLIR Milsight і Thermosight), портативні тепловізійні прилади (серія FLIR RECON).

Доступними також для замовлення є обладнання, що може встановлюватися на техніку ВМС та ПС ЗСУ, інших силових структур з авіаційними та морськими підрозділами:

Також FLIR пропонує готові комплексні рішення, що допомагають організувати ефективне цілодобове спостереження ситуації на сухопутній та морській ділянках кордону України. Комплексний підхід передбачає об’єднання в одну інформаційну систему даних спостереження з низки портативних тепловізійних приладів, стаціонарних та мобільних станцій з оптичними тепловізійними модулями та радарами. 

Довідково:

Teledyne FLIR –  американська компанія, яка є світовим лідером і спеціалізується на розробці та виробництві тепловізійних камер і датчиків. Основними клієнтами FLIR є урядові організації, і у 2020 році приблизно 31% його доходів було отримано від федерального уряду Сполучених Штатів та його установ. Річний дохід компанії біля 2 млрд дол США.

Цей матеріал підготовлено на засадах “Мілітарного Спецпроекту”

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


FLIR Smart Defense ОПК Спорядження США Україна