fbpx
Снайпер «ЛНР» розказав про підготовку в Росії та «загранотряды»

Снайпер «ЛНР» розказав про підготовку в Росії та «загранотряды»

Донбас Полон Російсько-терористичні війська Україна

Снайпер «ЛНР», що здався бійцям Об’єднаних сил, розказав про спеціальну підготовку в Росії та «загранотряды» – загороджувальні загони бойовиків, що перешкоджають полишенню позицій російсько-терористичних військ.

Відповідне відео було оприлюднено на офіційній сторінці Операції Об’єднаних сил у Facebook.

На службі в складі армійського окупаційного корпусу Росії, який діє на окупованій території Луганської області, Катренко Ігор Олексійович проходив службу з червня 2014-го року.

З його слів спеціальну снайперську підготовку для бійців російсько-терористичних військ проводили на території Ростовської області у Росії.

Після чого він був направлений у свій штатний підрозділ – 15-й батальйон територіальної оборони «СССР Брянка» (в/ч Л-15262).

БТР-80 російського виробництва підрозділу «СССР Брянка»

Першопочатковим поставленим завданням було здійснення контрольно-пропускного режиму на одному з контрольно-пропускних пунктів.

Згодом підрозділ у якому знаходився затриманий бойовик було відправлено для здійснення інженерного облаштування позицій на лінії зіткнення.

Вже після цього він мав потрапити на лінію зіткнення як снайпер, але завданням було перешкоджати переходу бойовиків російсько-терористичних військ на підконтрольну Україні територію шляхом їх вбивства.

Це стало каталізатором для його рішення здатися у полон українським силовикам.

Повне відео:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Донбас Полон Російсько-терористичні війська Україна