fbpx
Снайпери НГУ пройшли спеціальний курс підготовки

Снайпери НГУ пройшли спеціальний курс підготовки

UNIFIER Канада навчання НГУ Снайпінг Україна

Снайпери Національної гвардії України (НГУ) пройшли спеціальний курс підготовки за стандартами НАТО та отримали відповідні сертифікати.

Про це інформує Мілітарний.

Спеціальний курс підготовки снайперів (UAR-10) проводився на Київщині у Навчально-бойовому центрі підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру Національної гвардії, повідомили у пресслужбі НГУ.

Курс підготовки тривав майже два місяці, за участі інструкторів Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція UNIFIER), під час курсів відбувалися виснажливі тренування зі снайпінгу.

З понад двадцяти кандидатів сертифікати та посвідчення про проходження базового курсу підготовки снайперів отримали лише найвитриваліші.

За словами старшого групи канадських інструкторів, що надавала дорадчу допомогу у проведенні базового курсу показник його проходження дуже гарний для снайперської спільноти і рівень знань курсантів високий.

Він також зазначив, що інструктори Навчально-бойового центру досягли професійних критеріїв, які необхідні для проведення цієї підготовки.

“Всі спецпризначенці, які успішно склали заліки та отримали сертифікати про проходження базового курсу підготовки снайперів за стандартами НАТО мають вагому мотивацію до служби та переконані, що снайпер повинен безперервно відточувати свою майстерність, формувати світогляд, тренувати дух і тіло”, – йдеться у повідомленні.

У серпні, був завершений курс підготовки снайперів за стандартами НАТО, який відбувся у Нацгвардії вперше та став пілотним проєктом.

На кожному етапі підготовки учасники курсу після освоєння теорії та практики проходили залікові стандарти на виконання яких мали лише декілька спроб.

Новий курс став підґрунтям для створення навчальної програми базової підготовки снайперів, що відповідатиме стандартам НАТО.

Під час підготовки, снайпери здобувають стійкі навички та удосконалюють свою майстерність, переймають навчальну програму за системою НАТО та передають канадським колегам свій досвід, набутий у бойових діях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


UNIFIER Канада навчання НГУ Снайпінг Україна