fbpx
Солдата, який убив 5 людей у Дніпрі, затримали

Солдата, який убив 5 людей у Дніпрі, затримали

Дніпропетровщина Затримання Злочин МВС НГУ Україна

Військовослужбовця строкової служби Артема Рябчука, який розстріляв у Дніпрі нацгвардійців у ніч на 27 січня, затримали.

Про це інформує Мілітарний.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що строковик Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області.

«Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом».

За даними мера міста Дніпро – Бориса Філатова, затримали солдата у передмісті в населеному пункті Підгородне Дніпровського району Дніпропетровської області.

За інформацією Дениса Монастирського, на цей час загиблими є 5 осіб, в тому числі жінка та ще 5 осіб є пораненими. За їх життя борються лікарі.

Нагадуємо, що у ніч на 27 січня о 03 год 40 хв, військовослужбовець Національної гвардії України, солдат строкової служби Рябчук Артемій Юрійович 2001 р. н., під час видачі зброї з невстановлених причин, пострілами з автомата Калашникова розстріляв караул військовослужбовців НГУ, після чого зі зброєю втік.

У результаті цього п’ятеро осіб загинули, серед яких четверо військових та одна цивільна жінка, а ще п’ятеро отримали поранення.

В місті та Області була введена поліцейська спецоперація. На пошуки підозрюваного були задіяні всі служби поліції.

Монастирський повідомив, що буде створена комісія з вивчення обставин, які могли призвести до таких дій 21-річного військовослужбовця.

Вивчатимуть і обставини проходження Артемом Рябчуком військово-медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.

За словами голови МВС, “після вивчення умов та обставин що призвели до трагедії будуть зроблені висновки, в тому числі кадрові”.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Дніпропетровщина Затримання Злочин МВС НГУ Україна