fbpx
SpaceX отримав контракт від військових на доставку вантажів по планеті

SpaceX отримав контракт від військових на доставку вантажів по планеті

SpaceX Космос Світ США

Приватна космічна компанія SpaceX отримала контракт від американських військових на демонстрацію технологій доставки вантажів по всій планеті за допомогою ракет.

Про це інформує Мілітарний.

Повітряні сили США уклали з приватною аерокосмічною компанією SpaceX контракт вартістю 102 мільйони доларів на створення і демонстрацію технологій можливості транспортування військових вантажів і гуманітарної допомоги по всьому світу за допомогою важкої ракети, пише SpaceNews.

Програмою керує Дослідницька лабораторія ПС США (AFRL) і вона зосереджена на використанні великих комерційних ракет для глобальної логістики Міністерства оборони Сполучених Штатів.

Контракт не стосується жодної з ракет-носіїв XSpace. Дослідницька лабораторія матиме доступ до комерційних орбітальних запусків і посадок розгінних ступенів ракет SpaceX для збору ключових даних про сигнатури середовища та продуктивність.

Посадка ступеню ракети Falcon 9

SpaceX також надасть конструкційні рішення вантажного відсіку, який зможе підтримувати швидке завантаження та розвантаження і буде сумісним з контейнерами призначеними для перевезення вантажів.

У контракті також передбачений варіант повної демонстрації важкого вантажного транспорту та його посадки. Термін дії угоди становить 5 років.

Про роботу компанії XSpace

Пентагон у 2020 році оголосив, що ULA (спільне підприємство Lockheed Martin і Boeing) було виділено 337 мільйонів доларів, а SpaceX отримає 316 мільйонів доларів.

SpaceX Falcon Heavy

Контракти будуть підтримувати понад 30 запусків, запланованих в період з 2022 з 2027 фінансовий рік, при цьому цільові замовлення будуть виконані з 2020 фінансового року по 2024 рік.

60 відсотків замовлень на пускові послуги будуть відправлені ULA, а SpaceX отримає решту 40 відсотків. Пуски будуть здійснюватися з космодромів на мисі Канаверал (штат Флорида) і базі Ванденберг (штат Каліфорнія).

Американська компанія, виробник космічної техніки Space Exploration Technologies Corporation – SpaceX була заснована в 2002 році Ілон Маск, який поставив собі за мету створити ракету для колонізації Марса.

Falcon 9

Компанія розробила багаторазові ракети-носії Falcon 1 і Falcon 9, а також космічний корабель Dragon, призначений для поповнення запасів на Міжнародній космічній станції. Та працюють над системою космічного запуску багаторазового використання Starship. для транспортування людей на Марс і повернення їх на Землю.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


SpaceX Космос Світ США