fbpx
Спецпризначенці Морохорони відпрацювали безпарашутне десантування у зоні ООС

Спецпризначенці Морохорони відпрацювали безпарашутне десантування у зоні ООС

Авіація Азовське море ВМС України Гелікоптери Донбас ДПСУ Мі-14 Морська авіація Морська охорона навчання Флот

Спецпризначенці Морохорони спільно з ВМС України відпрацювали безпарашутне десантування у зоні ООС.

Про це інформує Мілітарний.

Бійці відділу спеціальних дій Маріупольського загону Морської охорони провели спільні з Військово-морськими силами тренування з безпарашутного десантування з гелікоптерів в Азовське море, повідомляє пресслужба ДПСУ.

П’ятнадцять спецпризначенців відпрацьовували стрибки без парашуту у відкрите море з гелікоптеру Мі-14, що пролетів на висоті від 3 до 5 метрів.

Безпарашутне десантування морські прикордонники відпрацьовували не вперше.

Проте, подібне тренування відділу спеціальних дій Морської охорони в Азовському морі, в зоні ООС, здійснювалося вперше.

Раніше навчально-тренувальні збори проходили в Чорному морі, у районі Тендрівської коси.

«Азовське море має свої особливості: специфічні глибини, непрозорість води, течії, вітри, хвилювання моря. А всі ці фактори безпосередньо впливають на якість виконання такого десантування. Ми усвідомлюємо, що маємо бути готовими до найрізноманітніших дій, вміти оперативно і ефективно протидіяти ворогу, який не цурається найпідступніших дій та провокацій. Тому ми відпрацьовуємо найширший спектр можливих способів забезпечити виконання завдання з протидії диверсійним групам, розблокування захоплених об’єктів та інше», – каже командир групи морських прикордонників В’ячеслав.

Друга частина тренування передбачала відпрацювання імітації рятувальної операції з евакуацією осіб, що потребують допомоги у відкритому морі.

«Завдяки матеріально-технічній допомозі американських партнерів з Програми EXBS, спецпідрозділи Морської охорони забезпечені сучасним дайвінговим та евакуаційно-підйомним спорядженням та обладнанням, щоб комфортно, якісно та безпечно виконувати подібні завдання, як під час тренувань, так і в реальних умовах», – зазначають у прикордонному відомстві.

Такі спільні навчання відділу спеціальних дій Маріупольського загону Морської охорони з підрозділами ВМС України в зоні проведення ООС планують проводити регулярно.

Ці тренування дають можливість розвиватися, обмінюватися досвідом та забезпечує високий рівень бойової підготовки підрозділів спеціального призначення.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація Азовське море ВМС України Гелікоптери Донбас ДПСУ Мі-14 Морська авіація Морська охорона навчання Флот