fbpx
Спецпризначенці ССО відпрацювали десантування вночі

Спецпризначенці ССО відпрацювали десантування вночі

ЗСУ навчання Об'єднані зусилля - 2020 Парашутна підготовка ССО Україна

Спецпризначенці ССО ЗС України відпрацювали десантування за допомогою парашутних систем типу «крило» вночі.

Про це повідомляє АрміяInform.

Військовослужбовці здійснюють навчально-тренувальні стрибки з різної висоти з борту вертольота Мі-8МТ.

Практичні навички десантування повітряним шляхом відбулись на Хмельниччині в рамках підготовки до стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля — 2020».

«Військовослужбовці здійснюють тренувальні стрибки з висоти в півтори тисячі метрів у суцільній темряві в повністю керованому режимі. Для цього використовують виключно прилади нічного бачення і природне освітлення. Завдання військовослужбовців під час стрибка — вийти на обмежений майданчик приземлення, зайняти кругову оборону, згрупуватися для готовності до виконання бойового завдання. У складі груп спеціального призначення є військовослужбовці, що несуть на собі під куполом, крім штатного, ще й додаткове спорядження та озброєння», – йдеться у повідомленні пресслужбі

Десантування на парашутній системі типу «крило»

Парашутні системи, які використовують спецпризначенці, забезпечують можливість безшумно й максимально приховано діставатися до цілі, летіти на відстань понад 10 кілометрів вздовж горизонту і нести під собою близько 200 кілограмів додаткового «корисного» вантажу.

Максимальна стеля відділення парашутиста від повітряного судна — більше ніж 7 тисяч метрів. Але починаючи з висоти у понад 4,5 тисяч метрів стрибки виконують зі спеціальним кисневим обладнанням.

Офіцер-інструктор, який відповідає за бойову підготовку підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ, розповів, що на відміну від нічних стрибків з круглими куполами, стрибки «на крилі» не дають великого розосередження на приземленні.

«Хлопці легко приземляються на майданчик площею 50×50 метрів», — додав офіцер.

У випадку з круглими парашутними системами розосередження парашутистів сягає кілометра чи навіть більше.

Звідси й певні тактичні труднощі, пов’язані з оперативним збором, виходом на «точку», і у підсумку — часом на виконання спеціальних завдань в тилу умовного противника.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ЗСУ навчання Об'єднані зусилля - 2020 Парашутна підготовка ССО Україна