fbpx
Спецпризначенці тьох країн проводять спільні навчання в Азербайджані

Спецпризначенці тьох країн проводять спільні навчання в Азербайджані

Спецпризначенці Азербайджану, Туреччини та Пакистану проводять спільні навчання.

Про це інформує Мілітарний.

Перші спільні міжнародні навчання сил спеціального призначення тьох країн: Азербайджану, Туреччини і Пакистану «Три брата-2021» розпочинаються сьогодні 12 вересня в Баку, повідомляє пресслужба Міноборони Азербайджану.

Основною метою спільних навчань є вдосконалення взаємодії підрозділів спеціального призначення дружніх та партнерських країн в ході бойових дій, підготовка до операцій в мирний і воєнний час, обмін знаннями та досвідом.

Міжнародні навчання «Три брата-2021» триватимуть до 20 вересня.

Окрім того, вчора 11 вересня, завершилися спільні тактичні навчання з бойовою стрільбою військових Азербайджану і Туреччини, які проходили в Лачинському районі.

Навчання відбувалися відповідно до угоди про військове співробітництво, укладеному між Азербайджаном і Туреччиною.

Основною метою навчань було вдосконалення взаємодії та бойового злагодження при проведенні бойових операцій. В тому числі це стосується розвитку навичок командирів по прийняттю військових рішень і управління підрозділами.

Особливу увагу приділено підвищенню навичок використання сучасної бойової техніки та інших військових засобів в умовах складного рельєфу місцевості.

На навчаннях групи спеціального призначення успішно виконали завдання з ведення розвідки на місцевості зі складним рельєфом, організації засідок на сполучних дорогах.

Відпрацювали виявлення, нейтралізацію та знищення диверсійних груп на місцевості. Здійснювали прихований підхід до умовного противника шляхом подолання різних перешкод та інші завдання.

Нагадаємо, після перемоги Азербайджану в Другій Карабахській Війні, район по угоді 1 грудня був переданий Азербайджану. Також Азербайджан пропонує Вірменії почати двосторонні перемовини та делімітизувати кордон між країнами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber