fbpx
«Спецтехноекспорт» пояснив ситуацію довкола контракту на Ан-178 для Перу

«Спецтехноекспорт» пояснив ситуацію довкола контракту на Ан-178 для Перу

«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-148/158/178 ДП «СпецТехноЕкспорт» Латинська Америка Перу Україна

Українська державна компанія «Спецтехноекспорт» зробила офіційну заяву стосовно поставки літака Ан-178 міністерству внутрішніх справ Перу.

Про це інформує Мілітарний.

Державна компанія «Спецтехноекспорт» на своєму сайті опублікувала офіційну заяву про контракт на постачання українського літака Ан-178 для Національної поліції Перу.

У пресслужбі компанії зазначають, що починаючи з 9 грудня поточного року у перуанських ЗМІ розпочалась чергова інформаційна атака, направлена на дискредитацію зазначеного контракту.

«Станом на сьогодні контракт є чинним, але через відсутність фінансування з боку замовника – Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу – виконується із затримкою. При цьому вирішення проблеми фінансування не залежить від української сторони. Вказана проблема пов’язана з неприйняттям банківської гарантії державними та приватними банками Перу, у тому числі гарантії, наданої першокласним європейським банком, який входить до переліку банків першої категорії, затвердженого Центральним резервним банком Перу, – заявили у «Спецтехноекспорті», –  Саме ця причина є ускладнюючою обставиною, яка суттєво змінює рівновагу договірних зобов’язань».

Ан-178 100Р для МВС Перу. Фото з відкритих джерел

Компанія заявляє, що українська сторона докладає максимальних зусиль для вирішення цього питання. Наразі «Спецтехноекспорт» продовжує переговори з урегулювання ускладнюючих обставин, які виникли.

У ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» заявляють, що не отримало жодного платежу від замовника і українська сторона самостійно виготовляє літак за свій рахунок. Також, державна компанія просить ЗМІ обережно використовувати неперевірену інформацію, яка може зашкодити не тільки виконанню контракту, а й іміджу України.

Ан-178 для Перу

Раніше у ЗМІ Перу з’явилася інформація про можливі штрафні санкції стосовно українських підприємств відповідно зриву поставки Ан-178. Крайній термін поставки літака за угодою – 23 жовтня 2021 року, що відповідає початку введення штрафних санкцій з 24 жовтня 2021 року.

У пресі вказувалося, що про ці наміри 25 жовтня перуанська сторона листом повідомила Державну компанію «Спецтехноекспорт».

1 лютого 2021 року ми писали, що Державне підприємство «Антонов» досі не отримало кошти на будівництво літака Ан-178 для Перу.

Процес будівництва літака Ан-178 для поліції Перу

У ДП «Антонов» зазначили, що така затримка коштів може позначитися на темпах будівництва літака, оскільки підприємство потребує кошти для закупівлі іноземних комплектуючих для цього літака. Представник підприємства розказав, що проблема може полягати в процедурній частині, оскільки контракт був укладений не «Антоновим», а спецекспортером – компанією «Спецтехноекспорт».

За угодою термін поставки літака Ан-178 для поліції Перу складає 24 місяці після підписання контракту. Кінцева дата може бути змінена у разі підписання додаткової угоди за згодою сторін, але цього не було зроблено.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-148/158/178 ДП «СпецТехноЕкспорт» Латинська Америка Перу Україна