fbpx
«Справа бронежилетів»: за генерала Марченко внесено заставу

«Справа бронежилетів»: за генерала Марченко внесено заставу

«Справа бронежилетів» ГУРСМЗ Марченко Порошенко Суд

П’ятий президент України, а нині народний депутат Петро Порошенко вніс заставу за генерала Дмитра Марченка.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на сайт партії “Європейська солідарність”.

У пресслужбі партії повідомили, що понад три тисячі активістів за три дні зібрали більше мільйона. Решту внесла родина Порошенків.

Експрезидент відзначив, що марафон зі збору коштів розпочали три дні тому, оскільки Марченко відмовлявся виходити з СІЗО, доки за ґратами перебували його підлеглі.

У разі якщо обвинувачення, що виставило ДБР для генерал-майора Дмитра Марченка, будуть спростовані, Петро Порошенко пообіцяв витратити заставні кошти на підтримку армії.

Перед цим 28 листопада, Київський апеляційний суд залишив під вартою начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних сил України генерал-майора Дмитра Марченко. Також суд зменшив до 20 млн гривень суму застави.

Нагадаємо, що у червні 2019-го року Державне бюро розслідувань, в рамках розслідування закупівлі речового майна для ЗСУ за завищеною ціною, провело ряд обшуків у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, його начальника – генерал-майора Дмитра Марченка, в 95-й десатно-штурмовій бригаді.

Загалом було проведено 40 обшуків по всій Україні за місцями проживання посадових осіб Міністерства оборони України, керівників підприємств, а також за місцями розташування службових та офісних приміщень. Вилучено 11 тисяч бронежилетів, документи та інші матеріали.

Генерал-майор Дмитро Марченко обіймає посаду начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ з вересня 2015 року.

До цього він проходив службу у 79-й бригаді, де в складі частини брав учать у бойових діях на Донбасі, утому числі в обороні Донецького аеропорту, а також на початку російської агресії – поблизу Кримського півострова.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Справа бронежилетів» ГУРСМЗ Марченко Порошенко Суд