fbpx
«Справа бронежилетів»: заарештовано генерала Марченко

«Справа бронежилетів»: заарештовано генерала Марченко

«Справа бронежилетів» ГУРСМЗ ДБР (Державне бюро розслідувань) Суд

Начальник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Дмитро Марченко заарештований Печерським судом Києва на 60 діб за підозрою у справі про бронежилети.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Застава складає 76 млн гривень.

Йому інкримінують закупівлю майна за завищеною ціною для Збройних Сил України.

“Утримання під вартою або заставу в 76 млн грн – такий запобіжний захід обрано генерал-майору, начальнику Головного управління Міністерства оборони України, який є підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом закупівлі неякісного майна за завищеною ціною для Збройних Сил України. Залишилося обрати запобіжні заходи ще для чотирьох підозрюваних. Наразі тільки для чотирьох – їх буде більше”, – написав директор ДБР.

У червні 2019-го року Державне бюро розслідувань, в рамках розслідування закупівлі речового майна для ЗСУ за завищеною ціною, провело ряд обшуків у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, його начальника – генерал-майора Дмитра Марченка, в 95-й десатно-штурмовій бригаді.

Загалом було проведено 40 обшуків по всій Україні за місцями проживання посадових осіб Міністерства оборони України, керівників підприємств, а також за місцями розташування службових та офісних приміщень. Вилучено 11 тисяч бронежилетів, документи та інші матеріали.

Дмитро Марченко обіймає посаду начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ з вересня 2015 року.

Дмитро Марченко у терміналі Донецького аеропорту

До цього він проходив службу у 79-й бригаді, де в складі частини брав учать у бойових діях на Донбасі, утому числі в обороні Донецького аеропорту, а також на початку російської агресії – поблизу Кримського півострова.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Справа бронежилетів» ГУРСМЗ ДБР (Державне бюро розслідувань) Суд